Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
Алла Алексеевна, 
Здравствуйте, при кап ремонте огнезащиту дерева брать по РН20-21-* или можно Е13-71-* ?
Olga2014, електронку посмотрите
Алла Алексеевна, Жаль:(
Olga2014, Рад новому знакомству 
люююдііі... Може все ж таки хтось підкаже про різницю між капітальним і просто ремонтом?... 
Алла Алексеевна, а... тоді те що ми говорили вище про ринкову і собівартість...
 Kindzaza! Заодно і познайомилися! ;-)
Алла Алексеевна, что-то пригодилось? 
Olga2014, Скинул, вроде последний
Колеги, в когось є новий ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 на проектні роботи? Чи не могли б кинути на пошту? 0669914785O@gmail. com ?
О! Алла Алексеевна, поділіться досвідом - в якому разі можна робити просто по ДефАкту? /зацікавило/
Алла Алексеевна, Отправил) 
Алла Алексеевна, мне prepod, сбрасывал несколько полезностей. Напишите мне почту, я Вам сброшу 
Доброе утро. Всем спасибо за помощь.Подскажите расценки для сметы монтаж канализационных люков, устройство цементной стяжки под посадку, доставка люков на объект, крепление люков анкерами. 
Як це читати? Розроблення Замовником ДефАкту, а Підрядником Кошториса? Розроблення Замовником Кошториса? Розроблення Проектантом Кошторисом?
допускається розроблення лише дефектного акта та кошторисної документації
Ще питання: ДБН той що "Склад, зміст ПКД" 4.83 "в окремих обґрунтованих випадках при поліпшенні експлуатаційних показників введених в експлуатацію в установленому порядку об’єктів будівництва допускає
І тоді саме "солоденьке" - за яким критерієм і нормативним актом ми можемо класифікувати як звичайний ремонт і не морочитися з усим вищепереліченим? 
Дякую, колеги! І просто ремонт, до достатньо Договора і ДЦ як його додатка? Тобто НЕ ПОТРІБНІ: проект, авторський, декларація і технагляд? Я правильно розумію?
|