|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
26.11.2012 11:20
ksilit, Я вижу, что конкретно было написано в этих пунктах?
26.11.2012 11:18
bacalavr, это изменение №6 к ДБНу
26.11.2012 11:16
Unona, если не ошибаюсь, то при реконструкции берут показатели, как при новом строительстве
26.11.2012 11:10
Викторинка, И что было в этих пунктах?
26.11.2012 11:01
ruty, Если у подрядчика в его структуре нет обособленных структурных подразделений, то применяются.
26.11.2012 10:53
подскажите, какую прибыль и админ. взять на реконструкцию существующего производства
26.11.2012 10:51
26.11.2012 10:41
Підрядник на загальному оподаткуванні, в складі тресу,чи застосовується 0,7821і 0,423
26.11.2012 10:29
ruty [!],на стадіїї формування договірної ціни потрібно зробити розрахунок загальновиробничих витрат, в тому числі це стосується реконструкціїї.
26.11.2012 10:23
Підкажіть, чи застосовують понижаючі коефіцієнти до ЗВ при реконстукції
26.11.2012 10:21
Спасибо!
26.11.2012 10:19
Подскажите как расценить (ПИР) проект на дымовую трубу высотой 20 м.
26.11.2012 10:09
Ирина Анатольевна [!],ця інформація допоможе вам все підрахувати
26.11.2012 10:09
Рідкий кисень прозорий, має голубий відтінок. Маса 1 л рідкого кисню становить 1,14 кг; при випаровуванні 1 л кисню утворюється 860 л газу.
26.11.2012 10:09
Кисень у чистому вигляді при температурі 20°С і атмосферному тиску — це прозорий газ без запаху, кольору і смаку. Маса 1 м3 становить 1,33 кг. Зріджується при нормальному тиску і температурі мінус 182,9°С.
26.11.2012 10:02
Помогите, пожалуйста, перевести литры кислорода технического в тонны.
26.11.2012 09:36
kolisnyk, 
26.11.2012 09:35
ksilit, ,благодарю
26.11.2012 09:30
26.11.2012 09:30
ну от и до есть какието приблизительные расценки?
|