|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
07.12.2012 11:53
Скажите, а в расценке Е9-45-1 необходимо учитывать вес стекла? или только алюминий?
07.12.2012 10:37
кто встречал защитные ограждения этажей в связи с новыми требованиями охраны труда от 01.04.12 дбн?
07.12.2012 09:34
У разі відсутності такої інформації необхідно застосовувати той метод, за яким їх визначено у проектно-кошторисн ій документації.
07.12.2012 09:33
Юличка це я писав з метод вказівок КРУ - Метод розрахунку транспортних і заготівельно-склад ських витрат має бути прописано в тендерній документації або в договорі.
07.12.2012 09:29
в кого не питаюсь всі в шоці)) шкода що нема КРУшника знайомого)
07.12.2012 09:28
вони даром не приходять( Дог ціна динамічна, але з 2 % і КБ2 з 2%) до 2 % ще ніколи не приставав) умнік прийшов)
07.12.2012 09:27
есть ли у заказчика ИСД, в которой по-любому процентній, то что ві написали "вразі відсутності інфи....."
07.12.2012 09:26
СПАСИБКИ....а вот осенью приняли какой то закон, который очень ограничивает действия КРУ я услыша краем уха в метро))))))но вот не могу найти чтоб узн
07.12.2012 09:26
Мирослав82, ему нужно план набрать. поєтому уперси. Косвенно в договоре у вас прописані 2%, т.к. дог на основании ДЦ и скорее всго твердой.
07.12.2012 09:22
sigma7 є такі метод вказівки, але не знаю чи діючі)) ЗАТВЕРДЖЕНО наказом ГоловКРУ від 27 лютого 2009 р.
07.12.2012 09:19
Добрый день, хотела бы узнать где можно узн инф в отношениях между КРУ и стройкой, как защищать ДЦ, какие полномочия у КРУ. Спасибо
07.12.2012 09:17
Дялую Юлечка , твій варіант по влаштуванню зашивки гіпсокартоном підходить враховуючи трудовитрати
07.12.2012 09:00
У разі відсутності такої інформації необхідно застосовувати той метод, за яким їх визначено у проектно-кошторисній документації.
07.12.2012 09:00
ЗАТВЕРДЖЕНО наказом ГоловКРУ від 27 лютого 2009 р. N 39 ст, 13 Метод розрахунку транспортних і заготівельно-складських витрат має бути прописано в тендерній документації або в договорі.
07.12.2012 08:58
цікаво чи він взагалі маємо право таке вимагати?? хоча чув на сертифікації кошторисників, що мають, але як підтверджувати?
07.12.2012 08:57
матеріали отримують прораби, інженера)
07.12.2012 08:56
відділу постачаня як такого у нас нема, комірника нема)
07.12.2012 08:54
чи є взагалі такі розрахунки??)) а в бухгалтерії так витрати не звучать
07.12.2012 08:53
матеріальних базових складів, а також витрат, повязаних із псуванням матеріалів приїх трансопртуванні і зберіганні на складі
07.12.2012 08:53
Дослівно: документально не підтверджено понесення ЗСВ, в тому числі витрат на утримання апарату заготівельних служб (контори і відділи постачання, управління виробничо-технолог ічної комплектації) та
|