|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
30.12.2016 04:24
Всем доброе утро! 
29.12.2016 16:25
prepod, никто "надбавки" не возвращал!! Их из базы и не выводили. В С1 они были и в АВК2 и в АВК3 и в АВК5.
29.12.2016 14:07
landcom27, ніхто їх нікуди не повертав. В С1 вони знаходяться з 1984року. З 2000р, дня народження дурнуватої системи ЦУ , їх приміняти не можна. В ЕН6 2016р. -все враховано в нормах (див.тч).
29.12.2016 13:57
Valentin, іх повернули в 2016 року.. вже знайшла (С124-47, .....)
29.12.2016 07:40
ksilit, большое спасибо
29.12.2016 07:15
29.12.2016 07:12
всем доброго! кто подскажет, где 3.2.0 лежит?
29.12.2016 04:43
ksilit, спасибо, уже показали
29.12.2016 04:30
Всем доброе утро! 
29.12.2016 01:59
Уважаемые коллеги, может кто знает, как распечатать смету или акт в Excel без печатанья вверху страницы "програмний комплекс авк 5(3.1.6) и номеров строек?
28.12.2016 13:38
landcom27, з 2000р. ніяких надбавок не існує. Якщо і було непорозуміння після цієї дати, то воно пов"язане лише з некомпетентністю тлумачень відповідних норм.
28.12.2016 12:56
Добрий день, пыдскажыть при виготовленны каркасыв де знайти надбавку до арматури? Це нанбавка до зп за виготовлення каркасу???
28.12.2016 12:23
cat-katya, прибыли и административные можно ставить как на уровне стройки, так и на уровне объекта. приоритетом будет "нижний " уровень.
28.12.2016 12:05
cat-katya, гляньте на рядкуоб"єктний кошторис в параметрах,можливо там нулі
28.12.2016 11:59
тестирование, спасибо! не ждала такой заподлянки))
28.12.2016 11:52
cat-katya проверьте показатели прибыли и АР на уровне объекта
28.12.2016 11:39
Подскажите,плиз! прислали смету, значения прибыли и административных стоят, в прочих не обнулены, а в расчете не учитываются. что может быть еще отключено?
28.12.2016 09:14
"Вже рік старий за обрії пливе. Уже й Новий стоїть на виднокрузі. Хай у Новому буде все нове, - старі лиш вина, істини і друзі. Ліна Костенко" З Наступаючим Новим Роком,дорогі колеги! 
27.12.2016 19:22
27.12.2016 12:17
|