|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
30.12.2021 04:40
Доброе!! 
30.12.2021 04:23
Всем доброе утро!
29.12.2021 09:34
29.12.2021 09:34
ok-ok, в настанове этого и нет. Эта информация содержится в указаниях по применению РЭСН. К сожалению они опубликованы только на ремонтно-строительные работы. П. 2.6. по ссылке
29.12.2021 07:34
Добрий день, підскажіть будь ласка, коефіцієнт на демонтаж обшивки стін з гкл 0,4? щось у новій настанові не знайду коеф. на демонтаж... їх там немає, чи то я не бачу 
29.12.2021 04:45
Всем доброе утро!!! 
28.12.2021 09:25
RAVlik,тоді найновіше це Наст.п6.4. Якщо уточните у технагляду підставу, то поділіться, будь ласка, отриманою відповіддю. Була така ситуація і така пропозиція. Але є ще КРУ. Пішли іншим шляхом.
28.12.2021 07:25
найшов, випадково зняв галочку, дякую
28.12.2021 07:07
если прибыль и админ заданы в "лоб" суммой. то расчета и не будет. проверьте в прочих затратах
28.12.2021 06:59
Всім доброго дня, де знайти в АВК 3.6.2 розрахунок прибутку П-130 і П-147?
28.12.2021 06:53
28.12.2021 06:44
ksazzz,в числовых Н17. вот к нему 0,6 ставить надо
28.12.2021 06:25
а к какой статье?
28.12.2021 05:05
ksazzz, к ОПР
28.12.2021 04:27
Кстати о. Напомните, к какому показателю берется коеф. 0,6 при хоз способе? Просто не у компа 
28.12.2021 04:25
ksilit, Я, я, арбайт махт фрай 
28.12.2021 04:15
ksilit,  для начала снег расчистить!)
28.12.2021 03:57
 всем срочно арбайтн , нечего отдыхать
28.12.2021 03:00
Всем доброе утро!!! 
27.12.2021 10:09
AREWIK дякую за участь в обговоренні. В тому листі йдеться про незавершені роботи, роботи а не матеріал. Матеріал закуплено-роботи не виконані.
|