|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
30.04.2017 19:26
Sergius-AVK, є 2 поняття -річний нормативний термін експлуатації і строк корисного використання БММ.Читаєм настанову ДСТУ-Н Б Д.1.1-4:2013(п6.2.1.1)
30.04.2017 19:03
Дякую, знайомий з даним документом. Якщо автомобіль за попередній рік не здійснив жодного виїзду, я маю право враховувати термін експлуатації рівним "0"? Цікаво як на це реагуватиме перевіряючий.
30.04.2017 18:54
30.04.2017 18:29
Підкажіть, річний термін експлуатації машин і механізмів для врахуванні у калькуляції приймається на основі даних наробітку попереднього року?
30.04.2017 18:16
за посиланням обоворення теми,ще пошуком пройдіться по форуму ,були обговорення
30.04.2017 18:15
30.04.2017 17:35
Добрый вечер! Расценочку для натяжного потолка подскажите, плз!
30.04.2017 13:53
Викторинка,спасибочки, а спрашиваю потому что район неизвестно когда родит, а конкурс на носу.
30.04.2017 10:43
30.04.2017 10:41
30.04.2017 09:47
С Днем Трудящихся Вас!Подскажите, пройдет ли экспертизу смета на уличное освещение, если расчет зарплаты утвержден решением сельского совета?
28.04.2017 06:20
Mandarin, на здоров"я.Удачі!
27.04.2017 15:39
Викторинка, дуже допомогли! Дякую!
27.04.2017 14:41
Вилучаєте матеріали,крім тих,які необхідні щоб демонтувти драбину.Не забудьте про акт від розбирання
27.04.2017 14:40
Mandarin, якщо нема прямої на демонтажберете норму на монтаж з К=0,7)див.вказівки до з.норм).
27.04.2017 14:38
Luda88, треба знати вид ремонту-поточний чи капітальний і дефектний акт-він же набір робіт,які треба виконати.Дуже загальне питання.
27.04.2017 12:05
Подскажите пожалуйста расценку для демонтажа металл.лестницы (швеллер, мет.полоса, труба кв. сечения полнотелая) РН 20-12-3? Спасибо 
27.04.2017 10:05
Как составить смету по дефектному акту на ремонт дорог? есть пример, кто может скинуть?
27.04.2017 08:46
budros, оборудование попадет в ДЦ если оно поставки Подрядчика. а к КБ2 будет акт смонтированного оборудования
27.04.2017 08:19
Добрый день! "стр.83-89 ЦО №4 2012, там есть примеры оформления ДЦ и КБ-3 с учетом оборудования." у кого есть ??? ztbuild@gmail.com
|