|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
12.09.2017 12:16
Это Вы себе спасибо!!! 
12.09.2017 12:14
Valentin я уже разобралась, немогла найти где обьединение. спасибо большое
12.09.2017 12:14
12.09.2017 12:12
++виділяємо, що треба об"єднати..
12.09.2017 12:12
Valentin [!] теперь выходит))))
12.09.2017 12:11
+++точніше -ціни ресурсів
12.09.2017 12:10
потом за пошуковим образом, заходим в материалы и все..
12.09.2017 12:10
Ну и....
12.09.2017 12:08
Valentin не выходит((( на стройке заходим в ресурсы?
12.09.2017 12:02
На уровне стройки в списке ресурсов -сортировка по шифру -объединить варианты.
12.09.2017 12:00
при копировании из сметы в смету, в ресурсах есть один материал по разным ценам..как его обьеденить? если расценка одна, только варианты разные
12.09.2017 11:58
Викторинка, дякую за розуміння. Новий закон про освіту з залишком лише 9 предметів виховає дибілів з оселедцями та шароварами. Що очікує кошторисний світ в майбутньому -лише здогадки. ПІПЕЦЬ!
12.09.2017 11:52
Не без Вашої допомоги додалось сили і впевненості, а попереду ще багато роботи.Дякую.
12.09.2017 11:51
Valentin, -золоті слова. 
12.09.2017 11:39
Поверхневі знання здатні дати лиш поверхневі результати. Ніколи не нехтуйте знаннями. Саме тоді наступає свобода, коли не втюхнеш людині що попадя. Саме тоді ти сильний, коли не майдани тобою керують
12.09.2017 11:26
Доречі -за останні 1-2 роки Україна змістилася з 7-го місця на 1-ше в регіонах Європи та Азії по КОРУПЦІЇ!!! Тримай вора. В Євроазіатському регіоні найдосвітченіших вже немає.
12.09.2017 11:21
Ви повинні навчити 5% красти, (якщо він не вміє) і продавати Вам по 980грн, щоб було вигідно всім. Якщо Ви цього досі не зрозуміли, то боротьба з коорупцією для Вас саме -є актуальна і цікава тема....
12.09.2017 11:19
xden22x , все піде ТАК згідно з законом!! Якщо Ви купили за 1200 і Ви є платником податку, то платіть!! Хто ж проти? Інша справа -Вам не вигідно, то на цю тему років із 100 ведуться розмови.
12.09.2017 11:12
Valentin, якщо я поставлю матеріал за 1200 то в договірній ціні в податок на додану вартість воно не піде так?
12.09.2017 10:59
xden22x , для неплатників ПДВ не існує слово ПДВ!!! За 1200 купив -за 1200 продав. Що не зрозуміло??? Для неплатників ПДВ - НДС!!!! ніде не сидить не лежить і не стоїть!!!
|