23-06-2026 09:45
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 18.06.2026
Добрий день, підкажіть яка з-та для поточного монту в бюджеті,дякую

[off] 13.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, податок 5% для ФОПа єдинщика зараз включаються до договірної ціни, чи ні? І кошторисна зп - можна ж ставити і нижче, ніж по регіону? Головне, щоб не нижче 23 812,34

[off] 12.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, при формуванні комерційної пропозиції який розмір кошторисної зп варто зазначати:той ,що прийнято рішенням міської ради чи розмір кошторисної зп по області?

[off] 11.06.2026
Доброго дня, колеги, підскажіть, може хто стикався, розцінку з пусконаладки на вимірювання освітленості приміщень, бюджет!?

[off] 02.06.2026
https://petition..
..tions/9809
пока мало голосов, проголосуйте, кому не лень

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Олександр - Доброго дня. Може хтось підскае ому в кошторися в відомості ресурсів деякі ресурси коли задаєш друк округляються до 8 знаку після коми. Проблема з ...
Володимир - Вітаю! Допоможіть мені будь ласка розрахувати прибуток у програмному комплексі АВК-5 версія 3.11.0 для генпідрядної організації на основі поданих д...
LUDMILA - шукаю кошторис на підключення і обслуговування генераторів
Архів чату
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
Valentin [off] 15.06.2016 18:11
Olga2014, Ви не вмієте працювати в АВК5 і не хочете тому вчитися, а пропонуєте з програми зробити щовкалку для ДООМ-2 і ставите всіх на вуха....
Olga2014 [off] 15.06.2016 18:08
Valentin, аби ВИ уважно читали, то помітили б що я сказала з приводу Вашої пропозиції стосовно двох регіонів. Мені тоді вже зручніше коеф. і ВРУЧНУ (блін!!!) писати про це примітку!!! Shock
Valentin [off] 15.06.2016 18:05
Olga2014, два региона, с НДС и без НДС Вам подойдут. ksilit , вже другу годину Ольга про це прочитати не взмозі, як і про варіант з різними постачальниками
[A] ksilit [off] 15.06.2016 18:03
рассмотрим такую ситуацию, Вы предлагаете автоматом ставить НДС, а Вы уверены, что все материалы будут брать у НДСника? некоторые материалы взяли не у НДСника. руками править надо опять таки
[A] ksilit [off] 15.06.2016 18:02
Olga2014, два региона, с НДС и без НДС Вам подойдут.
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:58
Valentin, так Ви НЕ МОЖЕТЕ запропонувати відповідь, оскільки її на даному етапі НЕ ІСНУЄ!. ЗІ - на форумі розробників Ви це В.Н.? ;-)
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:56
ПРО ЩО Я, ВЛАСНЕ, ДРУГУ ГОДИНУ І ПИШУ: ПРИ ЗМІНІ БЛОКУ НАЛАШТУВАНЬ (ОПОДАТКУВАННЯ) ПОТРІБНО АВТОМАТОМ ЗМІНЮВАТИ ЦІНИ (З ПДВ/БЕЗ ПДВ). Ви ж мені, Ksilit, це ж саме на прикладі кирпича й говорите!
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:54
Якщо є Ви єдінщик, то з цього приводу Вам постачальник не зробить знижку 20%! І Вам у відпускну треба ставити З ПДВ (по 1,2 кирпич)!
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:53
АЛЕ - якщо Ви пдвешнік, то у відпускну ціну Ви ставите БЕЗ ПДВ, ПДВ йде в кінці і починається круговорот пдв в природі.
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:52
Якщо ж Ви ЦЕЙ САМИЙ кошторис переводите на єдіншика, Ви ставите інший блок налаштувань.
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:51
Ksilit, так я ж про що пишу! Ви внесли в Регіон цеглу по 1,0. Якщо Ви рахуєте для пдвешніка, Ви ставите відповідний блок і ПДВ автоматом нараховується вкінці.
[A] ksilit [off] 15.06.2016 17:12
а вот если Заказчик мне этот кирпич даст(а он НДСник), то я укажу НДС на этот кирпич
Valentin [off] 15.06.2016 17:11
Olga2014, у мене склалось враження, що Ви зовсім не читаєте пости. По-перше: це неповага до співрозмовників, по-друге: Ви ніколи не знайдете відповіді на свої запитання!! НІКОЛИ!
[A] ksilit [off] 15.06.2016 17:10
и что, стоит кирпич 1,2 с НДС(1+0,2). какая мне не НДСнику разница. я его поставлю 1,2.
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:06
Ksilit, ясно що до відпускної. ОСКІЛЬКИ: якщо Ви не пдвешнік на свої витрати Ви ПДВ додавати не можете, а от продають Вам пдвешніки з ПДВ!
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:05
4 второй вариант І ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЗАРАЗ!!! Але він має недоліки перелічені нижче!!! Перший варіант містить недоліки перелічені в попередньому пості. БЛІІІІІН!
[A] ksilit [off] 15.06.2016 17:04
Olga2014, куда добавлять НДС, к чему? там можно к отпскной цене добавить к Заготскладским к транспорту. куда добавлять?
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:02
А проблема вирішується просто: при зміні блоку налаштування пропозиція додати ПДВ. І інформація про те з ПДВ чи без у вікні цін. Shock
[A] ksilit [off] 15.06.2016 17:01
Olga2014, два варианта, 1. сделать регион с НДС и не парить моск себе и другим. 2. в ценах умножить отпускную цену на 1,2. второй вариант проще.
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:01
Єсть, Валентин. Смисл? ))) Додали матеріал в Регіон без ПДВ, знов узаходиш в Регіон з ПДВ і повторюєш процедуру. Подвійна робота.
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 29

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,438
bullet.gif Новий користувач: Евгения_33

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
268,986,185 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.37 сек. - 26 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)