24-06-2026 05:08
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 18.06.2026
Добрий день, підкажіть яка з-та для поточного монту в бюджеті,дякую

[off] 13.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, податок 5% для ФОПа єдинщика зараз включаються до договірної ціни, чи ні? І кошторисна зп - можна ж ставити і нижче, ніж по регіону? Головне, щоб не нижче 23 812,34

[off] 12.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, при формуванні комерційної пропозиції який розмір кошторисної зп варто зазначати:той ,що прийнято рішенням міської ради чи розмір кошторисної зп по області?

[off] 11.06.2026
Доброго дня, колеги, підскажіть, може хто стикався, розцінку з пусконаладки на вимірювання освітленості приміщень, бюджет!?

[off] 02.06.2026
https://petition..
..tions/9809
пока мало голосов, проголосуйте, кому не лень

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Олександр - Доброго дня. Може хтось підскае ому в кошторися в відомості ресурсів деякі ресурси коли задаєш друк округляються до 8 знаку після коми. Проблема з ...
Володимир - Вітаю! Допоможіть мені будь ласка розрахувати прибуток у програмному комплексі АВК-5 версія 3.11.0 для генпідрядної організації на основі поданих д...
LUDMILA - шукаю кошторис на підключення і обслуговування генераторів
Архів чату
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
Lu1 [off] 23.06.2016 11:03
Подскажите, как в Акте (справке КБ-3) исключить ел енергию
Olga2014 [off] 23.06.2016 09:54
Valentin, на зразок кошторису на олів"є: http://pikabu.ru/story/pismo_petra_pervo go_menshikovu_196445
[A] ksilit [off] 23.06.2016 09:43
Olga2014, хотите получить ответ на свой вопрос. задайте его Б.Н. на форуме разработчиков. только нормально напишите вопрос, без всяких зі и прочего. Думаю Б.Н. Вам ответит
[A] ksilit [off] 23.06.2016 09:28
Olga2014, строительство это не услуги
Olga2014 [off] 23.06.2016 09:22
будівництва в забороненому переліку не має
Olga2014 [off] 23.06.2016 09:21
органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої г
Olga2014 [off] 23.06.2016 09:21
а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворенн
Olga2014 [off] 23.06.2016 09:21
Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також з
Valentin [off] 23.06.2016 08:56
ksilit, а ведь подобный вопрос уже был: как в АВК сделать смету на салат оливье? Бухали за бюджетные деньги...сказали сделать смету на АВК для отчета.
[A] ksilit [off] 23.06.2016 08:33
291.4 НКУ друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню
[A] ksilit [off] 23.06.2016 08:31
Olga2014, а где написано что ФОП 1 и 2 группы может заниматься строительством?
Valentin [off] 23.06.2016 08:08
Olga2014, чат для анекдотов и флуда. Создайте тему и терпеливо ждите всех советов и ответов..
Olga2014 [off] 23.06.2016 08:07
Єдине що треба - щоб прив"язати тривалість робіт на об"єкті (через трудомісткість) до к-ті місяців, щоб визначити скільки раз за час будівництва сплачується цей податок... 41
Olga2014 [off] 23.06.2016 08:06
тому розрахунок у Вас буде добуток сталих величин (ставки податку і мін зп), які не залежуть від кошторисних показників, проте на витрати лягають.
Olga2014 [off] 23.06.2016 08:05
Почему их нет в АВК не до мене питання. Расчет там - 20% на мін зп. Я так рощумію, в АВК не має понятя мін.зп, який як і розрахункова зп змінювався б з версії у версію відповідно до змін в ЗУ, а зря.
Olga2014 [off] 23.06.2016 08:04
Задаю вопрос: ФОП-єдінщик 2група, згідно КВЕД має право виконувати будроботи, на які ліцензія не потрібна. Ст. 291.4
Valentin [off] 23.06.2016 07:35
Если Вам нужно внести какие-то другие платежи,% от ФОПы или ..опы, конкретно задавайте вопрос: зачем Вам это нужно и на основании каких документов такие расчеты и почему их нет в АВК5?
Valentin [off] 23.06.2016 07:32
Olga2014, в Г15 (П137) заносятся ФОРМУЛЫ расчета обязательных платежей!!! См. мастер классы здесь на сайте.
Olga2014 [off] 23.06.2016 07:29
Valentin, в Г15 єдінщика ФОПа не можна, т.я. Г15 "податки, що нараховуються від ДОХОДУ". В Г15 у нас 5%, 3% СПРОЩЕНИХ ЮР ОСІБ.
Olga2014 [off] 23.06.2016 07:27
Prepod, про ДСТУ і зп поподробнєє... ;-) распорядитель средств - бюджетних?
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 9

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,438
bullet.gif Новий користувач: Евгения_33

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
269,094,962 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.29 сек. - 26 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)