24-06-2026 10:05
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 18.06.2026
Добрий день, підкажіть яка з-та для поточного монту в бюджеті,дякую

[off] 13.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, податок 5% для ФОПа єдинщика зараз включаються до договірної ціни, чи ні? І кошторисна зп - можна ж ставити і нижче, ніж по регіону? Головне, щоб не нижче 23 812,34

[off] 12.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, при формуванні комерційної пропозиції який розмір кошторисної зп варто зазначати:той ,що прийнято рішенням міської ради чи розмір кошторисної зп по області?

[off] 11.06.2026
Доброго дня, колеги, підскажіть, може хто стикався, розцінку з пусконаладки на вимірювання освітленості приміщень, бюджет!?

[off] 02.06.2026
https://petition..
..tions/9809
пока мало голосов, проголосуйте, кому не лень

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Олександр - Доброго дня. Може хтось підскае ому в кошторися в відомості ресурсів деякі ресурси коли задаєш друк округляються до 8 знаку після коми. Проблема з ...
Володимир - Вітаю! Допоможіть мені будь ласка розрахувати прибуток у програмному комплексі АВК-5 версія 3.11.0 для генпідрядної організації на основі поданих д...
LUDMILA - шукаю кошторис на підключення і обслуговування генераторів
Архів чату
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
[A] ksilit [off] 03.07.2016 10:51
Olga2014, Вы меня извините, но создается впечатление, что весь мир должен крутиться вокруг Вас.
Valentin [off] 03.07.2016 10:49
Я не раз був в кабіні військового літака, коли ця дура неслась на автопілоті. Стою я один -переді мною простір неба, а пілоти -грають в карти. І чомусь подумав: а навіщо пілоти??? Щось нечитабельно..
[A] ksilit [off] 03.07.2016 10:48
Olga2014, а что Вам не нравиться в файле оутбокса(текст или ексель?) Вы знаете о сводных таблицах?
Valentin [off] 03.07.2016 10:42
Розум людині даний ще й для того, щоб рахуватися з законами природи. Кому не довподоби народження дитини за 9 місяців, має зробити висновки: а чи варті йому взагалі закони природи?? Може краще: СУГС??
Valentin [off] 03.07.2016 10:37
Розум Людині Господь дав не для того, щоб уподоблятися інфузоріі - туфельці. Він принаймі повинен працювати, як і сама Людина.
Olga2014 [off] 03.07.2016 10:32
так а НАВІЩО нам "такий як є" тобто "нечитабельний як кардіограма"?!!! Думаєте так розумніше виглядає?
Valentin [off] 03.07.2016 10:29
Він такий і є. Тому закидони про ціну без обгрунтування та обгрунтування без ціни на кошторисному порталі є образою для тих, хто тільки вчиться і для тих, хто вже вивчився і має досвід.
Olga2014 [off] 03.07.2016 10:24
тобто Ви вважаєте, що кошторис повинен бути настільки ж "читабельний" як кардіограма? ))) ЗІ - може якщо знизити до 12-15% то його й платити почнуть.
Valentin [off] 03.07.2016 10:19
Olga2014 пишет: Ой, зараз же й про сталина вже не поплачите Ми поплачимо за ЕКГ, яку "медики" захотіли бачити "читабельно" ..... внаслідок чого знизився показник ЄСВ до 22%....
Olga2014 [off] 03.07.2016 10:02
Валентин, плакать "от при сталине..." - це на інший форум ;-) Ой, зараз же й про сталина вже не поплачите Grin
Olga2014 [off] 03.07.2016 10:02
дає норму, а не дає витрату. А я Вас, повторюся, як Гуру запитую - який вихідний док порадите застосувати, щоб побачити і те і друге?
Olga2014 [off] 03.07.2016 10:01
Таблиця: Робота: Од. вим. К-ть. Далі: Норма мат. на од. вим. далі - витрата на дану к-ь роботи. Я користуюсь "ЛК з виділенням мат", але там тільки витрата, норми не має. Як з"ясувалося "ЛК з од варт"
Valentin [off] 03.07.2016 10:00
Olga2014 пишет: Время счетов и калькуляторов прошло. !!!Время специалистов в Украине тоже!!!
Olga2014 [off] 03.07.2016 10:00
Валентин... Підкажіть, плз, як Гуру, ЧИ ІСНУЄ такий варіант вихідного документа, де ясно і читабельно, як читають всі, окрім кошторисників, хто працює в будівництві дані наступні показники:
Valentin [off] 03.07.2016 09:57
Olga2014 пишет: А якщо я хочу побачити елементарні показники: !!!!Зняти окуляри і вивчити все про ці показники!!! ! 7
Olga2014 [off] 03.07.2016 09:56
оутбокс хіба видає в зручній формі? Ті ж таблиці, виведені нечитабельно.
Olga2014 [off] 03.07.2016 09:55
Valentin, да, сейчас модно не парить свой моск мехнанической фигней, которую віполняет машина. Время счетов и калькуляторов прошло.
Valentin [off] 03.07.2016 09:51
ksilit, да ничего она не хочет, кроме одного: ни хрена не делать и сидя на шести стульях получать "результаты". Так сейчас модно! Бренд страны....
[A] ksilit [off] 03.07.2016 09:46
Olga2014, хотите все увидеть и сразу, юзайте оутбокс
[A] ksilit [off] 03.07.2016 09:39
единичная стоимость идет на 100м, на то она и единичная стоимость. т.е. кол-во всех ресурсов(мат., механизмы, чел.часы рабочих) именно на единицу объема. а единица объема это 100м., в Вашем случае
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 35

bullet.gif Користувачів: 1
Irina 5007

bullet.gif Всього користувачів: 25,438
bullet.gif Новий користувач: Евгения_33

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
269,123,957 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.34 сек. - 26 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)