28-06-2026 00:48
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 18.06.2026
Добрий день, підкажіть яка з-та для поточного монту в бюджеті,дякую

[off] 13.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, податок 5% для ФОПа єдинщика зараз включаються до договірної ціни, чи ні? І кошторисна зп - можна ж ставити і нижче, ніж по регіону? Головне, щоб не нижче 23 812,34

[off] 12.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, при формуванні комерційної пропозиції який розмір кошторисної зп варто зазначати:той ,що прийнято рішенням міської ради чи розмір кошторисної зп по області?

[off] 11.06.2026
Доброго дня, колеги, підскажіть, може хто стикався, розцінку з пусконаладки на вимірювання освітленості приміщень, бюджет!?

[off] 02.06.2026
https://petition..
..tions/9809
пока мало голосов, проголосуйте, кому не лень

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Олександр - Доброго дня. Може хтось підскае ому в кошторися в відомості ресурсів деякі ресурси коли задаєш друк округляються до 8 знаку після коми. Проблема з ...
Володимир - Вітаю! Допоможіть мені будь ласка розрахувати прибуток у програмному комплексі АВК-5 версія 3.11.0 для генпідрядної організації на основі поданих д...
LUDMILA - шукаю кошторис на підключення і обслуговування генераторів
Архів чату
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
Викторинка [off] 11.04.2012 08:01
Елена М , читайте склад робіт розцінок , а також прийміть до уваги ,що демонтаж і монтаж передбачає як правило повну заміну обрешітки , а заміна ,видалення окремих брусків і встановлення нових.
smetochka [off] 11.04.2012 07:56
в новой версии авк 2.11.5 проблема только у меня? - в ДЦ при сохранении документов ЛС на правах ДЦ и отдельно самой ДЦ имя файла не меняется, только вручную. в 2.11.4 все было ОК. кто сталкивался? у меня лицензия.
ElenaL [off] 11.04.2012 07:48
avrora ну конечно ко всем а если у вас нет ни каких механизмов то можно только к трудозатратам и материалам будет одно и то же
Anna777 [off] 11.04.2012 07:48
Andr, только если поставка материалов осущкствляется заказчиком, другой причины нет, ведь в ЗСР учитывается не только содержание склала, но и зарплата снабженцев, а они всегда есть у подрядчиков!!
Викторинка [off] 11.04.2012 07:47
Кто знает причину железобетонного удаления... , а це що таке ?
avrora [off] 11.04.2012 07:46
возник вопрос, если я беру огрунтовку (в работе указана просто огрунтовка метал. поверх.), а мне надо за 2 раза то коэф. применять ко всем ресурсам или только к матер-м и затр. труда сторит. 059-q
Викторинка [off] 11.04.2012 07:45
nassstena , можливо замовник вважає що недоцільно знімати шифер? Ознайомте замовника з ДБН ,які стосуються організаціїї ,погодьте проект виробництва робіт на основі проекту організації будівництваї
ElenaL [off] 11.04.2012 07:44
nassstena если без этих работ нельзя ? То как их не включать?
Andr [off] 11.04.2012 07:43
Кто знает причину железобетонного удаления заготовительно-складских расходов из сметы подрядчика? Спасибо
smetochka [off] 11.04.2012 07:41
Всем привет! Когда-то писала, что меня кинули с оплатой за работу. ПИСЬМО в районную прокуратуру имеет волшебный эффект. Даже не пришлось его относить. Деньги отдали сразу! Народ, отстаивайте свои права! 32
Елена М [off] 11.04.2012 07:00
Спасибо! А где об этом можно почитать?
nassstena [off] 11.04.2012 06:59
Викторинка, спасибо большое.Я тоже так думаю, но не начальство. 2Ведь это же им нужно для проведения работ. Почему заказчик должен платить? 4
Викторинка [off] 11.04.2012 06:57
Елена М , включіть в кошторис розбирання обрешітки і влаштування обрешітки .
Викторинка [off] 11.04.2012 06:55
nassstena, розбирання покриття з асбестоцементних листів і покриття з асбестоцементних листів (старих) необхідно включити у кошторис. Вартість укладеного шиферу старого буде з нульовою ціною.
nassstena [off] 11.04.2012 06:27
Подскажите. если для ремонта здания необходимо предварительно снять шифер для произ-ва работ, а потом его положить на место. Нужно ли эти работы вносить в смету?
Елена М [off] 11.04.2012 06:14
Мы ремонтирум кровлю жилого дома. Подскажите, пожалуйста, какую правильно применить расценку на замену обрешетки: разборка-устройство Р8-1-2,Р8-21-3 или смена обрешетки р8-39-1? Обрешетка меняется вся, но захватками, так как дом населен, и погодные услови
Andr [off] 11.04.2012 06:13
Кто знает причину железобетонного удаления заготовительно-складских расходов из сметы подрядчика? Спасибо
avrora [off] 11.04.2012 05:59
возник вопрос, если я беру огрунтовку (в работе указана просто огрунтовка метал. поверх.), а мне надо за 2 раза то коэф. применять ко всем ресурсам или только к матер-м и затр. труда сторит.
Вит [off] 10.04.2012 18:53
YC13061961 к какой расценке применяли коэф.
YC13061961 [off] 10.04.2012 18:44
Подскажите пожалуйста, для чего применяется коэффициент к объему Н14
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 26

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,438
bullet.gif Новий користувач: Евгения_33

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
269,667,911 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.73 сек. - 27 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)