|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
marmen, это если поставите свои 9%, то при проверке нужно будет подтвердить каждую копейку, полученной от 9%суммы, и не по данным прошлого года, а по текущему объекту
и что подразумевают " реально-понесени витрати"
так под 9 % у нас есть калькуляция (затратная) объединены транспортные расходы и ЗСР
Напоминаю. что денежки бюджетные... мало ли какие у нас внутри предприятия утверждены цифры
Спасибо большое за ответ.. ,статейка полезная, но не очень поняла по поводу изменения процентов ЗСР допустимо таки или нет?!
Крім того, в позабюджетні фонди місцевих Рад стягується штраф у двократному розмірі необгрунтовано одержаної суми виручки.
що здійснюється із залученням коштів Державного бюджету України, підлягає вилученню в доход відповідного бюджету залежно від підпорядкованості підприємства, організації.
marmen, Вся необгрунтовано одержана підприємством, організацією сума виручки в результаті порушення державної дисципліни цін та діючого порядку визначення вартості будівництва, що
marmen, з бюджетиом такі коники як ХОЧУ 9% не проходять. і транспортні і заготівельно складські повинні відповідати реально-понесеним витратам
marmen [!] при господарському способі не планується,як правило прибутку, а заготівельно-складські повинні відповідати понесеним витратам,хоча б.
Помогите пожалуйста,срочно нужно
[b]Добрый день! В организации утверждено 9% (транпортно-заготовительные расходы?!)... Выполняется кап.ремонт сетей хоз способом за счет бюджетных средств. Руководство настаивает на использовании этого процента, я считаю это неправильно. показываю ДБН, нич
Таня25 [!]р12-68-1 стосовно і грунтовку СТ-17 ставите з відповідною витратою
Підкажіть, будь ласка, на роботі виникли спори, яку правильно обрати розцінку для звичайного грунтування стін грунтовкою СТ-17???
доброго дня. підкажіть розцінку для грунтування sikafloor з посипкою кварцевим піском
Добрый день! В организации утверждено 9% (транпортно-заготовительные расходы?!)... Выполняется кап.ремонт сетей хоз способом за счет бюджетных средств. Руководство настаивает на использовании этого процента, я считаю это неправильно. показываю ДБН, ничего
Добрый день! Подскажите, изменились ли понижающие коэф ОПР в 2013 г.?
kolisnyk, посмотрите Р11-58-1 или как вариант Р11-39-1 (с коэф. на демонтаж), правда там плиты толщ. 10-12 мм
Доброго ранку, підскажіть будь-ласка розцінку на розбирання облицювання стін із гіпсових плит 300х300х50мм розміром (бюджет). Подивлявся на Р5-2-1 но це перегородки ??? 
|