23-06-2026 10:22
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 18.06.2026
Добрий день, підкажіть яка з-та для поточного монту в бюджеті,дякую

[off] 13.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, податок 5% для ФОПа єдинщика зараз включаються до договірної ціни, чи ні? І кошторисна зп - можна ж ставити і нижче, ніж по регіону? Головне, щоб не нижче 23 812,34

[off] 12.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, при формуванні комерційної пропозиції який розмір кошторисної зп варто зазначати:той ,що прийнято рішенням міської ради чи розмір кошторисної зп по області?

[off] 11.06.2026
Доброго дня, колеги, підскажіть, може хто стикався, розцінку з пусконаладки на вимірювання освітленості приміщень, бюджет!?

[off] 02.06.2026
https://petition..
..tions/9809
пока мало голосов, проголосуйте, кому не лень

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Олександр - Доброго дня. Може хтось підскае ому в кошторися в відомості ресурсів деякі ресурси коли задаєш друк округляються до 8 знаку після коми. Проблема з ...
Володимир - Вітаю! Допоможіть мені будь ласка розрахувати прибуток у програмному комплексі АВК-5 версія 3.11.0 для генпідрядної організації на основі поданих д...
LUDMILA - шукаю кошторис на підключення і обслуговування генераторів
Архів чату
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
Olga2014 [off] 15.06.2016 17:00
ПРАВИЛЬНО, KSILIT!!! Тому ми в Регіон і вносимо без ПДВ! А при спрощеній?
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:59
Якщо реалізовано те про що я пишу - скажіть де, я не буду сперечатися і подякую за науку. Але ж Ви пропонуєте зовсім інше! І при цьому розказуєте що все чудово! Grin
[A] ksilit [off] 15.06.2016 16:58
Olga2014, если в Регионе цены без НДС, то при общей системе, мне не надо ничего делать. программа сама накрутит НДС. на отпускную цену
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:58
І це Ви, Валентин, називаєте реалізовано? 38 Коли Ви вручну пишете примітки про те що зробили в програмі? ) А коли часу обмаль і Ви швидко перераховуєте варіанти і не встигаєте робити примітки?
Valentin [off] 15.06.2016 16:56
Нет. Я за 2 секунды создаю 2 региона с НДС и БЕЗ на 1000 позиций и не маюсь дурью. Вопросы есть???
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:55
примітку щодо ПДВ (яка, як ми говорили раніше потім довго і нудно чиститься вручну уже в вихідному документі). Потім в примітках будови Ви пишете, щоб не забути постаивли Ви коеф. який додає/знімає ПД
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:54
Все це, як правильно зазначив Валентин (який тут розпинався що все що я пропоную в АВК вже реалізовано ;-)) ) робиться наступним чином: КОЖЕН РАЗ в обгрунтуванні в Регіоні Ви пишете примітку щодо ПДВ
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:52
Далі Ви думаєте який варіант буде дешевший і який запропонувати замовнику. Ви змінюєте фірму з іншим оподаткуванням. Для цього заходите в блок налаштування, а потім в ціни і додаєте/знімаєте ПДВ.
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:51
Випадок 2: Ви складаєте пропозицію. У Вас в Регіоні ціни Ваших постачальників. Допустимо Ви внесли їх без ПДВ. Ви рахуєте основний кошторис, допустим, на загальну систему. Ціни у Вас уже є (в регіоні
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:49
Випадок 1: Ви одержуєте проект. В проекті, оскільки невідома фірма-підрядник, пораховано на загальну систему. Вам треба поставити не пдвешніка. Ви змінюєте блок, заходите в ціни і ставите коеф. 1,2.
Olga2014 [off] 15.06.2016 16:47
мда... опитний Валентин ето нечто )))
Valentin [off] 15.06.2016 16:32
++кто пользуется Регионом, то в "примечании" имеет возможность помечать ресурс с НДС или БЕЗ. А кто нет -голова и внимание! без всяких галочек. СМЕТЧИК - это АКУШЕР!!!
[A] ksilit [off] 15.06.2016 16:31
видимо этого не понимает. а не хочет в сметной программе работать, ексель в помощь
Valentin [off] 15.06.2016 16:27
Да и зачем?? если в каждом ресурсе есть опция: облагать или нет!! Где только ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ сам принимает решение для конкретного ресурса: да или нет.
Valentin [off] 15.06.2016 16:25
Кто будет заполнять эти таблицы? Происхождение любой цены может быть со счета, накладной, региона, оборотки, НДС-ника и нет. Поставишь галочку - и приехал??? Либо дважды либо с "0"
[A] ksilit [off] 15.06.2016 16:22
Ольга хочет с НДС и Без НДС. сделать таблицы. от условия брать ту или иную с подстановкой цены
Valentin [off] 15.06.2016 16:18
Марихуана рулит. Что в ЕКСЕЛе можно создать "переходы оподаткування" в одной стройке для разных ресурсов?
[A] ksilit [off] 15.06.2016 16:16
ексель рулит в этом случае))
Valentin [off] 15.06.2016 16:13
.... ну как-то свою профессию не нужно так мокать!!! Позор всем читающим..
Valentin [off] 15.06.2016 16:11
ksilit, прочтите этот бред: в Регіоні ми стаивмо галочку "з ПДВ/без ПДВ", а в Цінах інфа про те додане/знято ПДВ в порівнянні з регіоном. Кошторисники, скажіть, було б шоколадно? ;-)
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 67

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,438
bullet.gif Новий користувач: Евгения_33

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
268,989,560 унікальних відвідувачів Завантажено за 2.54 сек. - 26 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)