|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
05.03.2020 04:19
Всем доброе утро!!! 
04.03.2020 13:39
ksilit, спасибо огромное
04.03.2020 13:36
04.03.2020 13:29
добрый вечер. подскажите, что почитать по поводу затрат на инфляцию. В ССР особо не задумываясь по ТЗ ставила эти затраты. теперь требование заложить в договорной на тендер. Или скажите, менять к-нт?
04.03.2020 13:13
Lomnitskay Natali на фасад візьміть ЕН15-80-4, а за необхідності Монтажу вітражів з алюмiнiєвих сплавiв зi склiнням по Е9-36-1
04.03.2020 13:02
Здравствуйте, подскажите расценку на поклейку ленты герметичной стыков
04.03.2020 13:01
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яку взяти розцінку для влаштування натяжної стелі.
04.03.2020 11:35
Щиро вдячна!
04.03.2020 06:33
там тільки асфальтобетонні суміші
04.03.2020 06:25
Доброго дня! Піскажіть є якась розцінка на ремонтні роботи на мості, а саме нанесення верхнього шару бетонного покриття?
04.03.2020 05:17
Доброго ранку. Я знову проте ж саме. Хто стикався зі складанням кошторису на монтаж світлопрозорого фасаду з алюмінієвого профілю? Наперед вдячна.
04.03.2020 05:14
ksilit, Вообще первый раз столкнулась с ФОП
04.03.2020 05:11
Viktoriia_ya, а когда Вы материал покупаете в магазине(складе) у ФОПа, как его отображаете?
04.03.2020 04:29
Доброе утро. Подскажите пожалуйста, вся смета расчитывается с НДС. Но мы арендуем машину у ФОП с единым налогом. Как это правильно отобразить?
04.03.2020 03:49
Всем доброе утро!!! 
03.03.2020 12:08
ksilit, угу... немає(((
03.03.2020 09:57
03.03.2020 09:52
ksilit, це по 2020, а по 2019 не траплялась Вам Черкаська обл???
03.03.2020 09:10
prepod, Дякую за відповідь 
03.03.2020 09:00
Добрый день, сколько стоит сделать одну смету до 100 тыс грн?
|