|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
09.08.2013 07:34
Отправил
09.08.2013 07:28
да
09.08.2013 07:24
Вит, мыло нашел, можно отправить Вам файл?
09.08.2013 07:20
Вит, если можно дай мыло. Буду благодарен.
09.08.2013 07:15
ЛОСЬ, у меня
09.08.2013 07:11
День добрый, у кого есть ПК строительные технологии смета, нужно файл конвертнуть для АВК
09.08.2013 06:45
MarikBig, большое спасибо 
09.08.2013 06:14
kolisnyk, там багато є 10% ))
09.08.2013 06:13
Тільки я трішки помилився, там йде мова про 5 і 3 %
09.08.2013 06:13
kolisnyk, дякую.
09.08.2013 06:13
Добрый день, кто подскажет,нужна расценка на монтаж плетеной сетки по прогонам (склад угля)?
09.08.2013 06:11
09.08.2013 06:10
09.08.2013 06:09
kolisnyk, а де таке написано? Ви маєте на увазі що можна по поточному?
09.08.2013 06:05
09.08.2013 06:05
Айнаминута У Вас точно кап.ремонт? Тому що кап.ремонт йде при заміні більше 10% від площі засклення...
09.08.2013 06:04
09.08.2013 06:03
Pele, там тільки до якогось року. в мене є, але дома. якщо потрібно ввечері скину
09.08.2013 06:00
Колись в загрузках була програмка з відповідями з ЦО. Хто може нею поділитись?
09.08.2013 05:56
Нужно ли делать экспертизу на кап ремонт по замене 2-х оконных блоков?
|