26-06-2026 05:11
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 18.06.2026
Добрий день, підкажіть яка з-та для поточного монту в бюджеті,дякую

[off] 13.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, податок 5% для ФОПа єдинщика зараз включаються до договірної ціни, чи ні? І кошторисна зп - можна ж ставити і нижче, ніж по регіону? Головне, щоб не нижче 23 812,34

[off] 12.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, при формуванні комерційної пропозиції який розмір кошторисної зп варто зазначати:той ,що прийнято рішенням міської ради чи розмір кошторисної зп по області?

[off] 11.06.2026
Доброго дня, колеги, підскажіть, може хто стикався, розцінку з пусконаладки на вимірювання освітленості приміщень, бюджет!?

[off] 02.06.2026
https://petition..
..tions/9809
пока мало голосов, проголосуйте, кому не лень

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Олександр - Доброго дня. Може хтось підскае ому в кошторися в відомості ресурсів деякі ресурси коли задаєш друк округляються до 8 знаку після коми. Проблема з ...
Володимир - Вітаю! Допоможіть мені будь ласка розрахувати прибуток у програмному комплексі АВК-5 версія 3.11.0 для генпідрядної організації на основі поданих д...
LUDMILA - шукаю кошторис на підключення і обслуговування генераторів

Архів чату
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
Valentin 29.03.2016 07:23
На їх підставі визначаються прямі витрати. Визначаються!!! От і визначили, що при ЗП 3400 укладка 1м2 листа коштує -23грн/м2.
Olga2014 29.03.2016 07:22
АЛЕ це адекватно при двох умовах: 1) вартість одиниці часу відповідає реальній. 2) кількість часу на рооту визначена ПРАВИЛЬНО. Сумніви по обох пунктах.
Olga2014 29.03.2016 07:22
Таким чином, змінивши один базовий показник - розрахункову вартість люд-год (вона ж в даному випадку виходить з наших 3400) ми при зміні цих 3400 автоматично одержуємо нові ціни на роботи.
Olga2014 29.03.2016 07:21
фух... Валентин, в СРСР і в перихідни йперіод в Україні були розцінки в ГРОШОВИХ вимірах. Тут я згідна. Потім, т.я. втомилися ставити коефіцієнти до цих розцінок, поставили норму часу і ціну на її од
Olga2014 29.03.2016 07:20
в даному випадку затверджена 3400 РОЗРАХУНКОВА зарплата, а не ринкові ціни) та мат-тех ресурси. Нормативними показниками є РЕКН. На їх підставі визначаються прямі витрати.
Olga2014 29.03.2016 07:18
Берем діюче ДСТУ "ціноутворення" п.4: 4.1.Система ціноутворення у будівництві базується на нормативно-технічних показниках (у випадку з роб - люд-год) і поточних цінах трудових (в даному випадку зат
Valentin 29.03.2016 07:17
Цены за норрму =РАСЦЕНКИ были в СССР и до 2000года. Тогда поклейка 1м2 обоев четко стоила в денежном выражении =80коп (импортных-2,60руб). Сейчас -как договорились и неважно -БЮДЖЕТ или НЕТ!
Olga2014 29.03.2016 07:16
теж саме тексовою позицією
Olga2014 29.03.2016 07:16
я ж що й роблю - створюю індивідуальну НДІ куди на АНАЛОГІЧНІ стандартній розцінки вбито ринкові ціни (точніше норми часу, які при перемноженні на прийняту зп дають реальну ціну) ну або теж саме текст
Olga2014 29.03.2016 07:15
АВК це база даних і клаькулятор який сумує дані з цієї бази. Мова йде про те що в цю базу вбито.
Olga2014 29.03.2016 07:13
Геніально! Особливо при замовнику-бюджету. ))) Це Я Вам пишу, що варто переходити на калькуляції, і викидати всі ці норми, а працювати за ринковими (затвердженими конкретною фірмою) розцінками.
Valentin 29.03.2016 07:12
П С Шо за бред с отменой расценок? Зачем мы тогда платим такие бешеные деньги за АВК? АВК -это калькулятор, к нормам никакого отношения не имеет. Отменил расценки ДБН2000 - ИНПРОЕКТ
Valentin 29.03.2016 07:07
kindzadza, позвоните Преподу, сейчас сбили весь рабочий ритм..
Valentin 29.03.2016 07:05
НЕМАЄ ВАРТОСТІ ЧАСУ!!! ОТОЙ, ЩО РЖЕ, ВАШ ШЕФ СКЛАДАЄ ТА ЗАТВЕРДЖУЄ ВАРТІСТЬ У ДЦ!!! ЦЕ ЙОГО СПРАВИ, СКІЛЬКИ ПЛАТИТИ ЗА ПЕРЕКУРИ, А НЕ КОШТОРИСНИКА ========== ВСЕ 18 КІНЕЦЬ!!
Olga2014 29.03.2016 07:04
прибуток. податки і т.д. Розірвіть мені АРГУМЕНТОВАНО ланцюжок від люд-годХвартість люд-год до Прямих витрат і ДЦ. На прикладі бюджету.
kindzadza 29.03.2016 07:04
Мега-сметчики, может мне студенту кто-то объяснит?? Smile П С Шо за бред с отменой расценок? Зачем мы тогда платим такие бешеные деньги за АВК?
Olga2014 29.03.2016 07:03
тоді поясніть дурі де моя помилка в нижчевикладеному? Є норма часу, є її вартість - вони дають вартітсь роботи. Далі вони разом із матеріалами і мех формують прямі витрати. Далі туди ЗВВ, адмін, прибу
Valentin 29.03.2016 07:02
Керівники підприємств!!! До вас звертаюся!!! Частіше заходьте на портал. Може зрозумієте, куди котиться ваше підприємство?? Може будете цінувати спеціалістів??
Valentin 29.03.2016 06:59
"при тому що ДЦ рахується на основі ЛК, куди входять одиничні розцінки" Їй - стрижене, вона тобі - вибрите.... піпець якийсь.
pancher 29.03.2016 06:59
Valentin, 57
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 26

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,438
bullet.gif Новий користувач: Евгения_33

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
269,370,728 унікальних відвідувачів Завантажено за 3.80 сек. - 28 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)