|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
30.03.2016 12:36
об'єкт - будівництво майстерень по ремонту та обслуговуванню автомобілів у сільській місцевості - який відсоток на тимчасові приймати?
30.03.2016 12:12
Викторинка, спасибо большое, сейчас гляну) 
30.03.2016 12:11
Замовник кидає на рахунок підрядника гроші за виконані роботи і відповідно підрядник сплачує 5% єдиного податку.Потім підрядник повинен кинути всю цю суму субпідряднику який відповідно будучи платнико
30.03.2016 11:55
kindzadza [!] гляньте пошту,можливо цей документ стане в пригоді
30.03.2016 11:45
а в расчете командировачных суточные не берутся? где можно почитать, правильность расчета командировачных. спасибо
30.03.2016 11:27
Викторинка, текст документу не доступний для мого тарифу
30.03.2016 11:26
30.03.2016 11:23
где можно прочитать что сметчик должен быть сертифицированным при составлении смет
30.03.2016 11:02
kindzadza [!], там є ряд докуметів для безкоштовного доступу.Шкода,що вам не вдалось скористатись за посиланням.
30.03.2016 10:51
Викторинка, Спасибо, но там все платно
30.03.2016 10:47
30.03.2016 10:44
Екатерина Николаевна [!]п.6,1.5.2 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Прочитайте ДСТУ-Н Б Д.1.-3. Для приватних рекомендаційний характер
30.03.2016 10:37
30.03.2016 10:34
Подскажите, может заказчик применять показатель сметной прибыли меньше, чем те усредненные показатели в ДБН Д.1.1.-1. Они утверждены же приказом минрегионстроя
30.03.2016 10:17
ksilit, ДБН Д2.7-2000 ?? Этот? Спасибо))
30.03.2016 10:11
вернее я ДБН кидал
30.03.2016 10:11
kindzadza, я вчера кидал ДСТУ на эксплуатацию машин и механизмов, там таблица есть
30.03.2016 10:08
Викторинка, да, они есть там. Но мне хотелось бы знать, откуда их берут 
30.03.2016 10:05
kindzadza [!] гляньте чи це шукаєте? Всі складові вартості механізму і коефіцієнти можна глянути і в ПК АВК-5, чи будь-якому ИВК і т.д
30.03.2016 10:04
ksilit, да, да извиняюсь, трудозатрати 
|