|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
01.04.2016 17:07
Даруйте описку , має бути -колезі а не клезі.
01.04.2016 17:06
А раз пішла така п"янка, що замість дискусії пішлв тролинг - буду регулярно викладати кожен дибілізм в НДІ. Поки дехто тут зі своїм тяляфоном не уйметься 
01.04.2016 17:06
Olga2014, без застережень подзвоніть клезі.Я свого часу скористалась розмовою по телефону і гарно вийшла з нестандартної ситуації. prepod [!] відкритий для спілкування .
01.04.2016 17:06
Ksilit, питання стоїть НАВІЩО стаивти відразу Таркет? Откат от Таркета чи елементарна тупость? В принципі, якщо поставити за мету можна непогано так пошукати причинц з непоганим шкандалем.
01.04.2016 16:45
Olga2014, Вам уже неоднократно говорили. базовую НСИ никто не будет менять. хотите изменить материал, разработайте ПНСИ. Таркетт ведь не в одном образце. их несколько видов. поэтому, по проекту
01.04.2016 16:39
нє, я нічо... Просто якщо воно неякісне, то треба просто визнати, що воно НЕЯКІСНЕ. А не пальци вєєром розказувати що хтось тупий, а норми праивльні... 
01.04.2016 16:37
а в ен15-76-1 dna уже не треба? І вони явно не "в комплекті". Бо "підвіс в комплекті" - це гак+петля+"метелик",і тоді, до речі "тяга підвісу" там не потрібна. А от дюбелі не завадили б...
01.04.2016 16:21
І якщо вже, фіг з нею, thomsit, то якщо Ви таку зробили в "С" і таку ж назву прописали в "Е", то слабо в "Е" внести її з шифром, а не словами "по проекту"?
01.04.2016 16:20
Для Препода і Валентина, що захищають досконадлість норм: а якщо в мене не Tarkett, я можу по ен11-39-3 класти лінолеум? І якщо Ви вже зробили під неї грунтвоку, то чому Thomsit?
01.04.2016 12:56
Zoer, пока еще не подготовили, подождите. Все будет.
01.04.2016 12:03
На семинаре 31.03.2016 сказали что материалы семинара выложат на stroysmeta.com.ua кто-нибудь знает где же они?
01.04.2016 08:39
ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 в допомогу і в завантаженнях подивіться,тема вже обговорювалась
01.04.2016 08:16
Добрый день, коллеги. Нужна помощь. Есть ли у кого-нибудь шаблон, матрица, макет и т.д. для составления и проверки сметы на изыскательные работы??? ОЧЕНЬ НУЖНО!!! 
01.04.2016 07:46
Можливо Е9-47-1, але роботу виконують на вже встановленій огорожі з люльок(багатоповерхівка).
01.04.2016 07:43
Доброго дня! Підкажіть будь ласка розцінку на обшивку металевої балконної огорожі профнастилом. Зарані дякую!
01.04.2016 07:41
Алла Алексеевна [!]на здоров"я.Усмішок і радості вам сьогодні в день гумору і сміху 
01.04.2016 07:14
01.04.2016 07:13
31.03.2016 16:46
Скільки раз людині треба повторити, що я дзвонити не буду?
31.03.2016 13:30
Препод, 8 символов не складно написати ;-)
|