|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
30.05.2016 08:42
трудяга, да он не менялся, для бюджета 30 грн.
30.05.2016 08:32
Подскажите, оч. срочно какой размер кроммандировачных в строительстве)и где,ОЧ. срочно  прочитать(ссылка на документ)
30.05.2016 08:17
табл. 1, 2 дають розподіл по стадіях, а розподіл по АБ, там ОВ, кошториси, ПЗ і т.д.? А то в мене кошторис "золотий" виходить )))
30.05.2016 08:16
Допустим в мене об"єкт Глави 1-9 до 500тис, 3 кат складності. Щоб визначити ПИР я суму по главах 1-9 множу на 6,28% так? Але це ж буде вартість ВСІХ ПИР? ЯК визначити розподіл по розділах?
30.05.2016 08:03
RiabininOS, если единщики, то есть соответствующие блоки настройки
30.05.2016 08:03
RiabininOS, что имеете ввиду льготное налогообложение
30.05.2016 08:02
Ми зішовхувалися зі звільненням від ПДВ - просто не враховували ПДВ в кошторис, але при цьому матеріали, звісно, ставили з ПДВ.
30.05.2016 08:01
Эм... никто со льготным налогообложением не сталкивался? Как-то это отражается в сметной документации?
30.05.2016 08:00
Дякую, Ksilit!  Я та крозумію "текущий" заміюємо на просто "ремонт" і якщо грубо кажучи внутрянка (ГК, в/е, плитка) то можна пускати як просто ремонт?
30.05.2016 07:59
Olga2014, 
30.05.2016 07:58
Kindzadza, 
30.05.2016 07:53
Алла Алексеевна, 
30.05.2016 07:47
Здравствуйте, при кап ремонте огнезащиту дерева брать по РН20-21-* или можно Е13-71-* ?
30.05.2016 07:43
Olga2014, електронку посмотрите
30.05.2016 07:31
Алла Алексеевна, Жаль:(
30.05.2016 07:31
Olga2014, Рад новому знакомству 
30.05.2016 07:13
люююдііі... Може все ж таки хтось підкаже про різницю між капітальним і просто ремонтом?... 
30.05.2016 07:10
Алла Алексеевна, а... тоді те що ми говорили вище про ринкову і собівартість...
30.05.2016 07:09
 Kindzaza! Заодно і познайомилися! ;-)
30.05.2016 07:05
Алла Алексеевна, что-то пригодилось? 
|