|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
15.06.2016 13:56
в порівнянні з Регіоном.
Тобто в Регіоні ми стаивмо галочку "з ПДВ/без ПДВ", а в Цінах інфа про те додане/знято ПДВ в порівнянні з регіоном.
Кошторисники, скажіть, було б шоколадно? ;-)
15.06.2016 13:55
що як ми розуміємо, фірмі не гуд. ;-) Тому, було б дуже класно щоб при зміні блоку налаштувань було віконце "Додати ПДВ на матеріали?" і у вікні цін була інфа про те додане ПДВ чи ні в порівніння, доп
15.06.2016 13:52
Це означає, що для зміни підрядника нам треба виконати ДВІ дії, причому, окрім того, що це втрата часу, збільшується вірогідність помилки через людський фактор і про@@@б на матеріалах на 20%.
15.06.2016 13:50
І тоді, як пише Тишина, треба накидати 1,2 таким способом як я йому відповіла.
15.06.2016 13:49
а нараховується 5% (від суми кошторису? так?). АЛЕ, якщо в початковому кошторисі (наприклад проектному) ціни були БЕЗ ПДВ, то при зміні блоку налаштувань вони такими і залишаться.
15.06.2016 13:48
Ksilit! Знову ж про ПДВ при 5%. Я кажу про 5% НЕ платника ПДВ. (з 5% +ПДВ все ясно). Підкажіть, якщо я не права - ми виставляємо блок 5%, при цьому у нас не нараховується ПДВ, а нараховується 5% (від
15.06.2016 13:44
там нижче писали: інсертом у вікні цін виділяєте всі матеріали, далі правою - коригувати відпускну ціну і коеф. до відпускних цін 1,2. Назад, відповідно 1/1,2=0,83333
15.06.2016 13:37
Есть ИМСС проекта с НДС (материалы в прямых без НДС соответственно).Нужно переделать с НДС на 5%, чтобы материалы в прямых были с НДС.Не знаете как увеличить отпускную цену на все материалы на 20%?
15.06.2016 13:28
О 15.30 дали остаточну інфу і дуже просили до 16.00 зробити... Буває, Викторинка ;-)
15.06.2016 13:27
Olga2014 [!] ?Що за пожежа? 
15.06.2016 13:20
Ви будете Лист ДАБІ диктувати по телефону? 
15.06.2016 13:00
так пришліть!!! 0669914785o@gmail.com
15.06.2016 12:27
А по точніше можна?
15.06.2016 12:21
Хто знає тел Panchera?
15.06.2016 12:11
Prepod, Вам Pancher скинув лист про декларацію? Можете мені зараз переслати? 0669914785O@gmail.com
15.06.2016 11:48
Pancher, БУДЬ-ЛАСОЧКА!!!
0669914785O@gmail.com
дуже треба ЗАРАЗ!!!!
15.06.2016 11:41
Здрастуйте. Як скласти кошторис на внутрішній протипожежний водопровід?
15.06.2016 11:25
Ksilit спасибо, лучше пусть Минрегионбуд не разродиться, по моему региону зарплата средняя 3700)) Объект бюджет спец програма для инвалидов войны бесплатный ремонт.
15.06.2016 11:25
prepod, спасибо, хотел посоветоваться по крыше, но сказали срочно отправлять документы
15.06.2016 11:18
ok-ok, расчетная ЗП 5100, когда Минрегионбуд разродиться ЗП по регионам, будем брать ее. Если это не бюджет, то можно, по идее, согласовать и бОльшую ЗП. смотря кто распорядитель средств
|