|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
15.07.2016 06:20
MaX504 посмотрите ЕН15-26-1
15.07.2016 06:19
MaX504, ЕН15-26 посмотрите
15.07.2016 06:16
всегда удивлялся, зачем лезть в Прочие ставить прибыль, когда есть соответствующие настройки
15.07.2016 06:15
Olga2014, готовьте 3000 со своего кармана
15.07.2016 06:13
Добрий ранок! Підкажіть, є пряма розцінка на облицювання сходів плиткою?
15.07.2016 06:12
Підкажіть, в кого є які ідеї або був подібний випадок!!!
15.07.2016 06:11
15.07.2016 06:10
ХЕЛП!!! Помилилася-дали проект, робила з нього ДЦ. Випадково замість Г13(прибут і адмін) клацнула Г8 тимчасові споруди. Так і пішло на ДЦ, в казначействі зареєстрували, ніхто не й не перевірив.
15.07.2016 06:07
Дякую.
15.07.2016 05:59
Lomnitskay Natali, можно поставить только все направления или сделайте расчет и введите суммой
15.07.2016 05:11
Здрастуйте. У мене таке запитання: як в програмі АВК5 закласти експертизу по двом напрямкам одночасно: тобто - напрямок 2 + напрямок 3?
15.07.2016 04:17
Доброе утро! Всех с пятницей 
14.07.2016 15:46
Ирина 28, в цьому випадку і не був дійсний.
14.07.2016 14:42
Ирина 28, чому реконструкція і РН?
14.07.2016 14:29
Скажіть к=1,15 при переході від норм Е, ЕН в РН при реконструкції дійсний? а то замовник уперся... а я нового ДСТУ не читала(((
14.07.2016 13:44
По нормі буд сміття 4,62т , я так розумію товщина стяжки виходить приблизно 25мм. а в мене 80мм
14.07.2016 13:39
MaX504, РН7-2-8 чем не нравится по разборке стяжки?
14.07.2016 13:37
Стяжка надворі. Але під стяжкою монолітна плита.
14.07.2016 13:25
MaX504, стяжки где?
14.07.2016 13:06
Доброго всім дня! Підкажіть, розбирання стяжки при ремонті можна взять як влаштування с коефіцієнтом на демонтаж?
|