|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
20.07.2016 08:07
Викторинка, не права. Все зависит от того, в каком положении сметчик смотрит на поверхность!!! и + где был он вчера!! 
20.07.2016 08:04
ok-ok, на підлогу є норми ЕН11-28-1... ЕН11-29-1 з відповідними коеф.(див.техчастину збірника)для ремонту. РН13-23-3 для підлоги не застосовується
20.07.2016 07:57
Вал25, по вашому питанню є тлумачення в п.6.2.1,5 в ДСТУ-Н БД.1.1-2:2013"Настан ова щодо визн.прямих витрат..."
20.07.2016 07:47
Добрый день, подскажите, РН 13-23-3 (Облицювання поверхонь рядовими керамiчними...) можно применить и на пол и на стены, или только для стен?
20.07.2016 07:42
20.07.2016 07:11
чи правомірно проводити таку заміну?
20.07.2016 07:10
Привіт,є розцінка-РН18-43-1(Улаштув.покриттiв товщиною 4см iз гарячих асф.сумiшей)-в ресурсах є "Асф.уклад,прод.100т/год"-і міняють його на Асфальтоук.який на 650грн дорожчий,ніж по авк,за рах.амортиз
20.07.2016 06:37
ССР включает абсолютно все затраты по стройке - и Заказчика и Подрядчика. Какие на хрен подписи и печати со стороны Подрядчика здесь уместны??? БРЕД!!!
20.07.2016 06:34
Olga2014, поставте печатку і забудьте проблему.Дійте по принципу"Без бумажки ты букашка, а с бумажкой-человек".
20.07.2016 06:15
Olga2014, на формі Зведеного кошторисного розрахунку нема М.П.
20.07.2016 06:14
Аннушка, я вважаю,що по вашому питанню найкраще проконсультує Мінрегіонбуд.
20.07.2016 06:04
Как быть с решением о ЗП 4500 в Харькове, мне, Заказчику, если Подрядчик таки работает в Харькове и уже ссылается на решение кабинета Кернеса? Я в Киеве
19.07.2016 19:06
чим регламентується тоді її відсутність? 
19.07.2016 19:05
Викторинка, щодо Наказу - все зроблено. А от щодо печатки... Щось в мене в голові не вкладається, що на "Затверджую" НЕ ставиться печатка...
19.07.2016 14:40
ruty, збірник М12
19.07.2016 13:05
prepod [!]Не знаю де знайти пайку труб мідних d9мм і 15мм,допоможіть,будь ласка
19.07.2016 12:24
Як розцінити пайку мідних труб при системі охолодження + ізоляція цих труб
19.07.2016 12:21
Не підходить- це Росія а я в Україні
19.07.2016 11:54
Olga2014, скажіть своєму Замовнику,що має бути ще наказ про затвердження проектно-кошторисної документації
19.07.2016 11:42
Olga2014, "Визестоячий замовник "правий,що на Зведеному кошорисі печатка замовника не потрібна. 
|