|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
04.07.2017 07:33
зп 1500, а редакция возможно авк3-2.6.0
04.07.2017 07:21
Добрый день подскажите какая з/п расчетная была в 2006 году и какая актуальная версия Авк 3 , тогда была?
04.07.2017 07:13
Здрастуйте. Підкажіть будь ласка - Хто виконує роботи по зниженню та підняттю люків на дорогах і тротуарах? Сантехніки чи кошторисник?
04.07.2017 04:27
Всем доброе утро! 
03.07.2017 10:46
prepod, про таке не чув. бачив лист про 0,1-0,4 від будівельних робіт. але в мене жодного разу експерт не посилався на цей лист
03.07.2017 10:40
svitlanapr, узгодьте план-графік, а на його основі кошторис по 3-П
03.07.2017 10:10
Як правльно розрахувати Авторський нагляд на котельню. Маю 12 розділів проекту. ЗКР на 12 мільонів. Експертиза пропускає не більше 16 тисяч Авторського нагляду. Це ж смішно 
03.07.2017 07:27
prepod, Большое спасибо!!!!
03.07.2017 07:26
ksilit, Большое спасибо!!!!
03.07.2017 07:25
03.07.2017 07:20
Пожалуйста если у кого есть скан копия, или копия, или может ссылка поделитесь пожалуйста.Заранее спасибо.
03.07.2017 07:19
Всем добрый день.Прошу помощи, очень срочно нужен ЛИСТ від 31.12.2008 р. N 9/10-1306 Про розгляд програмного комплексу "АВК-5", в свободном доступе в интернете его нет, звонила диллеру, у них тоже нет
03.07.2017 07:19
А також їх підняття?
03.07.2017 07:18
Здрастуйте. Які використати розцінки для пониження водопровідного люка на дорозі
03.07.2017 06:28
Luda88, здається в ЦО писали, що для труб по фасаду використовувати норми на внутрішні роботи
03.07.2017 05:29
Luda88, у мене по фасаду вертикально на хомутах, а так опори по е9 беру
03.07.2017 05:22
03.07.2017 05:21
validjan спасибо, а если по опорам идем?
03.07.2017 05:14
нружка по ен22-
03.07.2017 05:13
Luda88, правильно, фасад беру так, а в котельне по м12 с изготовлением узлов
|