|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
25.05.2022 07:29
25.05.2022 04:47
Е21-23-1 (монтаж шафи) підскажіть посилання на цей збірник, бо гугл дає тільки ЕНіР на зерносховища. Дякую
20.05.2022 04:04
Доброго ранку!
17.05.2022 06:01
Всем доброе утро!!! 
16.05.2022 06:53
Добрий день! Підскажіть , будь ласка, зарплату по Одесі на 2022 рік!
11.05.2022 17:31
калькуляція буде залежати від проекту, бо 1 м3 можна вкласти по-різному, тому й розцінки можна примінити різні
11.05.2022 07:21
Привіт. Буду вдячний, якщо хтось поділиться калькуляцією на влаштування 1м3 залізобетону. Для комерційного об'єкту.
09.05.2022 13:48
розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва, у розмірі 18 000 грн, що відповідає середньому розряду складності робіт
09.05.2022 13:47
olchik27, з метою єдиного підходу до проведення розрахунків кошторисної вартості капітального будівництва об'єктів, що споруджуються із залученням коштів бюджету м. Києва, установити розмір кош
09.05.2022 08:29
Всем доброе утро!!! Всех с днем победы!
05.05.2022 15:23
доброго вечора! два місяці не працювала. Питання - яка зараз заробітна плата по Київській області, та яка ціна металопластикових віконних блоків та металопластикових дверних блоків (за м2) - теж Київ
05.05.2022 12:15
Все знайшов !
05.05.2022 12:07
Підскажіть розцінку на стяжку армовану (тобто стяжка з сіткою сітка Вр-1 d=4 мм 100*100 мм) Дякую !
02.05.2022 07:50
Всем хорошего и мирного дня! 
02.05.2022 06:30
подскажите стоимость человекодня по проектным на 2022: 1780 * 1,072 (индекс споживчих цін 2022)?
29.04.2022 09:16
kindzadza, 
29.04.2022 09:16
Хмелюк Виталий, Подрядчик это уже выполнение. ДЦ это договор. коней на переправе не меняют.
29.04.2022 05:26
С пятницей! 
28.04.2022 12:53
Виходить потрібно вручну створювати розцінку і копіювати в акт окремим рядком.... Дуже дивна відсутність функціоналу в програмі. Передайте розробникам, при можливості. Дякую
28.04.2022 12:52
[A] ksilit [!] [off] 07.04.2022 22:05
в Подрядчике убрать нельзя, туда переносится с ДЦ. надо убрать убирайте в ДЦ
А що робити у випадку коли це вже не перший період закритття?
|