|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
30.09.2022 19:12
підкажіть чому в авк5 370 при формуванні пакету документів в підряднику для вибору вихідних документів локального кошторису доступна лише відомість залишків і перелік норм де були зміни?
30.09.2022 06:55
Доброго дня, хто підскаже ремонт дверей в Бомбосховищі? Потрібно від а до я! Можливо хтоось рахував подібне!
30.09.2022 06:54
Добрий день. Підкажіть, яка зараз по Київській області комерційна З/П.
30.09.2022 06:15
ще роз'яснення у ЦУБ №9 за 2020 рік можна глянути
30.09.2022 06:13
можете подивитися роз'яснення у ЦУБ №7 за 2009 рік та № 3 за 2004 щодо доцільності застосування норм на шпаклювання
30.09.2022 05:26
pumon8066, важко сказати,бо не зрозуміло що ви плануєте робити після шпаклівки і які вимоги до якості оздоблення.Особисто я при використанні гіпсового сатена застосовую саме норми на безпіщанку
29.09.2022 05:34
Дякую,підскажіть ще одне питання.Раніше користувався по шпаклюванню ЕН15-182-1,2,3,4,а зараз кажуть"Безпіщане накриття поверхонь стін розчином із клейового гіпсу",правильно?Шпаклівка звичайна не СТ-29
28.09.2022 12:56
pumon8066,по суті гумова фарба-це водоемульсіонка.Шукайте по контексту "водоемульсійними" ту норму,що вам підходить по складу робіт і на підставі п.5.12 Настанови замінюєте фарбу.
28.09.2022 12:20
ksilit, спасибо! 
28.09.2022 04:58
Доброго дня! Підскажіть по фарбуванню в середині приміщення та фасаду гумовою фарбою. Дякую.
27.09.2022 14:47
Тишина, поставить в прочих прибыль =0, Н35 и Н36=0
27.09.2022 14:43
Тишина, нулевые цены ресурсов, это и выводит.
27.09.2022 10:12
DON, так, уже входить. див. п.1.20 ДСТУ-Н Б Д.2.2-48:2012 Вказівки щодо застосування РЕКН на будівельні роботи
27.09.2022 08:26
На мурування зовнішніх простих стін (ЕН8-5-1) йде 394 шт цегли. Питання:- чи входить в цю кількість 1,5% втрат цегли, згідно т.Б1, дод. Б ДБН Д.1.1-2-99? Буду щиро вдячний
27.09.2022 07:56
Тишина, в отриманій інформаційній моделі залишається вартість загальновиообничих, прибуток і адміни. Що я роблю не правильно?
27.09.2022 07:54
Мені необхідно створити інформаційну модель будови з нульовими цінами щоби викласти для проведення торгів на прозорро. "Уведення-виведення", "Створення (виведення) ІМКВ з нульовими цінами ресурсів"
25.09.2022 04:25
Главное окно-Прочие функции-Параметры-Таблица расчетных параметров ОПР
25.09.2022 04:23
Olichka, его надо сначала расчитать, для этого распечатать таблицы, отдать в бухгалтерию заполнить, затем ввести в программу данные
24.09.2022 15:14
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, де подивитися фактичний розрахунок ЗВВ і адмін для ДЦ?
22.09.2022 10:57
chaser_lg, з визначення вартості будівництва
|