28-03-2024 15:41
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25

[off] 25.03.2024
Яка середньомісячна тривалість робочого часу?

[off] 22.03.2024
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,5 м із збірного залізобетону, який об'єм враховується? Лише залізобетону чи всього циліндра?

[off] 22.03.2024
ввести в локалку металлолом, поставить признак возврата. цену оговорить с заказчиком(комисси
я должна быть)


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Расчетные комплексы » Проблемы и решения
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Просумувати однотипні роботи по величезному ЛК
Olichka
Доброго дня!
Маємо imd. Кошторис налічує близько 4000 позицій. Кошторис на ремонт однотипних готельних номерів. Кожен готельний номер винесено в окремий розджіл ЛК (так зробили проектанти).
Керівництво поставило задачу вибрати скільки всього у нас по всьому кошторису: шпаклювання, фарбування і т.д.
Тобто треба з РОБОТАМИ вчинити ТАК САМО ЯК З МАТЕРІАЛАМИ - просумувати по однакових позиціях.
Ніяк не можу знайти який це може бути Вихідний документ або як створити такий Документ корстувача? Абоя ким ще способок з класичних інструментів АВК (без Аутббокса) можна це зробити?
Якщо раптом це програмним комплекслм не передбачено - чи можна говорити про внесення такої функції в наступні редакції?
Щиро дякую за допомогу.
Оценить сообщение
 
RiabininOS
а які підсумки потрібні? Загальна вартість по виду робіт / підсумкові витрати в люд-год, витрати машин?
Оценить сообщение
 
ksilit
аутбокс Вам в помощь
Оценить сообщение
 
Валерио
Позвоните мне на номер 098-878-92-32. Я проделывал такие работы в АВК
Оценить сообщение
  x 1
 
Olichka
RiabininOS написал(а):
а які підсумки потрібні? Загальна вартість по виду робіт / підсумкові витрати в люд-год, витрати машин?


Обсяг робіт по даному виду роботи, зібраний з усього ЛК.
Тобто якщо в мене якась розцінка зустірчається в ЛК, допустимо, разів 10. То мені треба загальну суму, допустимо, кв.м цієї роботи.
Оценить сообщение
 
Olichka
Валерио написал(а):
Позвоните мне на номер 098-878-92-32. Я проделывал такие работы в АВК

ок, дякую! Wink
Оценить сообщение
 
Valentin
Нагадую 1000раз.
Хто хоче освоїти АВК, не бігайте по форумах, групах, телефонних будках і по закавулкам:
в АВК в Довідці останній пункт меню:
Усе про АВК5, усе для АВК5
На форумі ЗВІТИ-ЗВІТИ-ЗВІТИ описана технологія по звітам на основі текстових таблиць, що випускає АВК.
Призначена для зовсім не розуміючих в даних для накопичення всіляких об"ємів.
Саме те, що хоче автор вищезгаданого посту, може зробити двірничка баба Настя за три хвилини за допомогою шаблонів, які додаються.
Оценить сообщение
  x 1
 
Tarik1975
Я робив таке за допомогою АУТ БОКС в Ексель . В принципі нічого складного в мене заняло 1,5 роб дні приблизно . Думаю за допомогою інструментів АВК буде довше.
Оценить сообщение
 
Valentin
Tarik1975 написал(а):
Я робив таке за допомогою АУТ БОКС в Ексель . В принципі нічого складного в мене заняло 1,5 роб дні приблизно . Думаю за допомогою інструментів АВК буде довше.

Не буде довше.
Самому яскравому довбню із довбнів достатньо буде макисмум 10 хвилин, щоб обробити 4000 рядків текстових таблиць для звітів, тобто за допомогою інструментів АВК.

53
Оценить сообщение
 
Tarik1975
Valentin написал(а):
Tarik1975 написал(а):
Я робив таке за допомогою АУТ БОКС в Ексель . В принципі нічого складного в мене заняло 1,5 роб дні приблизно . Думаю за допомогою інструментів АВК буде довше.

Не буде довше.
Самому яскравому довбню із довбнів достатньо буде макисмум 10 хвилин, щоб обробити 4000 рядків текстових таблиць для звітів, тобто за допомогою інструментів АВК.

53

Надайте будь ласка посилання спробую.
Оценить сообщение
 
Valentin
https://allavk5.k...&x=dir
Головне в"їхати в тему, продивитися відео з самого початку, замислитись, уявити і тоді самі складні звіти стануть звичайними іграшками.
+УПВ будуть зрозумілими до гвіздочка...
А це сьогодні найголовніше.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Калькуляція на зварювальні роботи Консультации 2 November 19 2008 14:16
Збірник цін на проектні роботи для будівництва розділ 1 (електроенергетика) Проектные работы 5 July 21 2009 00:20
Проектні роботи Проблемы и решения 2 March 05 2010 16:41
Підготовчі роботи Проблемы и решения 4 November 19 2011 15:37
Спец. рем.-буд. роботи Первые шаги 9 February 08 2012 16:44
Проектні роботи. Розрахунок вартості. Проектные работы 4 May 16 2012 12:43
Акт на приховані роботи Консультации 5 October 13 2012 21:11
Земляні роботи Первые шаги 16 January 25 2013 09:16
Проектні роботи. Розрахунок вартості по лінії переробки. Проектные работы 3 February 15 2013 15:03
Проектні роботи для приатних підприемств- 1% Консультации 8 March 27 2013 17:00
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 21

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры