29-03-2024 07:58
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 28.03.2024
Подскажите пожалуйста расценку на снять, а потом обратно поставить стеклопакеты в м/пластиковых окнах

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25

[off] 25.03.2024
Яка середньомісячна тривалість робочого часу?

[off] 22.03.2024
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,5 м із збірного залізобетону, який об'єм враховується? Лише залізобетону чи всього циліндра?


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Административные расходы
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Де знаходиться ЄСВ?
Olga2014
Колеги, полізла я почитати чегонібутьполєзного... І отака оказія - ми, зазвичай включаємо ЄСВ в ЗВВ, так? Окрім того саме в ЗВВ ми виставляємо цей самий відсоток ЄСВ.

АЛЕ - якщо вчитатися, ТО в ЗВВ у нас стоїть ЄСВ апарату і ІТР ВІДОКРЕМЛЕНИХ ПІДРОЗДІЛІВ. Що, як показує практика в переважній більшості випадків відсутнє (Ну окрім мегаакул буд бізнесу).

ЄСВ апарату і ІТР за логікою цього самого ДСТУ у нас в адмін витратах... АЛЕ - чомусь в адмін ми якраз не регламентуємо відсоток ЄСВ... До того ж - я не знайшла (не знайшла, а не стверджую, що відстунє) ЄСВ робітників...

Роз"ясніть, будь ласка - ДЕ все-таки у нас чиє ЄСВ з точки зору даного ДСТУ...










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
vad-rose
Olga2014 написал(а):
До того ж - я не знайшла (не знайшла, а не стверджую, що відстунє) ЄСВ робітників...

Роз"ясніть, будь ласка - ДЕ все-таки у нас чиє ЄСВ з точки зору даного ДСТУ...

Яких робітників?
В ЗВВ у нас все, що стосується лінійного персоналу та перстоналу управління ВСП. В адмін - всі інші управлінці та робітники, що не ясно?










______________________________
Эх, М28-847-3 да в офисе...
Оценить сообщение
 
Olga2014
vad-rose написал(а):
Olga2014 написал(а):
До того ж - я не знайшла (не знайшла, а не стверджую, що відстунє) ЄСВ робітників...

Роз"ясніть, будь ласка - ДЕ все-таки у нас чиє ЄСВ з точки зору даного ДСТУ...

Яких робітників?
В ЗВВ у нас все, що стосується лінійного персоналу та перстоналу управління ВСП. В адмін - всі інші управлінці та робітники, що не ясно?



Саме РОБІТНИКІВ (мається на увазі не загалом працівників, а саме робітників, які як у нас висловлюються "в прямих витратах").
"Із досвіду" ми вважаємо їхній ЄСВ в ЗВВ, АЛЕ, як я написала - угораздило мене почитати ДСТУ... ))) І саме про це пункт в ЗВВ (Дод. А) я не бачу.

ЗІ - ВСП - це Ви маєте на увазі - відокремлені підрозділи?










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Викторинка
Olga2014, ви направду маєте цікавий підхід до вивчення ціноутворення. Для вас за посиланням лист про структуру і загальновиробничих витрат і адміністративних http://www.uazako...x10387.htm
Оценить сообщение
 
Olga2014
Викторинка написал(а):
Olga2014, ви направду маєте цікавий підхід до вивчення ціноутворення. Для вас за посиланням лист про структуру і загальновиробничих витрат і адміністративних http://www.uazako...x10387.htm


О! Дякую! Корисне посилання.
Тобто ЄСВ робітників і ЄСВ відокрремлених підрозділів в ЗВВ? Якщо відокремлених не має - ми поставили "наші улюблені" Н38, 39 9чого стандартно їх не зробити одиничками, а у випадку наявності підрозділів - збільшуючі поставити - це окреме питання...), а все інше в II блоці ЗВВ йде на робітників.
Я так розумію, лист не діючий, але принцип зараз все-одно той же?










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
vad-rose
Другий блок ЗВВ з чого складається? з/пл "прямих" робітників х 0,22 + з/пл "лінійщиків" х 0,22

4.2.2 Відрахування на загальнообов’язкове державне пенсійне та соціальне страхування визначаються виходячи з норм, установлених
законодавством, і кошторисної заробітної плати.
Кошторисна заробітна плата визначається як сума заробітної плати:
– робітників, зайнятих на будівельних роботах і на керуванні та обслуговуванні будівельних машин і механізмів;
– працівників, зазначених у А.1.1 додатку А.










______________________________
Эх, М28-847-3 да в офисе...
Оценить сообщение
 
vad-rose
Принцип застосовувати свій розрахунок чи по ДСТУ Ви обумовлюєте в Договорі










______________________________
Эх, М28-847-3 да в офисе...
Оценить сообщение
 
Olga2014
vad-rose написал(а):
Другий блок ЗВВ з чого складається? з/пл "прямих" робітників х 0,22 + з/пл "лінійщиків" х 0,22

4.2.2 Відрахування на загальнообов’язкове державне пенсійне та соціальне страхування визначаються виходячи з норм, установлених
законодавством, і кошторисної заробітної плати.
Кошторисна заробітна плата визначається як сума заробітної плати:
– робітників, зайнятих на будівельних роботах і на керуванні та обслуговуванні будівельних машин і механізмів;
– працівників, зазначених у А.1.1 додатку А.


))))))) Много читать врєдно. Сама себе перемудрила. Я вичитувала Додаток А, а тільки що глянула на вказаний Вами п. 4.22 ))) - кидаю скрін - в мене ж воно ж і обведено було вже )))
Дякую, Vad-rose!
Olga2014 присоединил изображение:

1.jpg
[183.26kB]










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
ksilit
верните назад скрин, я удалил задвоенное сообщение
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 16

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,394
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры