28-03-2024 13:15
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[off] 25.03.2024
170,25

[off] 25.03.2024
Яка середньомісячна тривалість робочого часу?

[off] 22.03.2024
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,5 м із збірного залізобетону, який об'єм враховується? Лише залізобетону чи всього циліндра?

[off] 22.03.2024
ввести в локалку металлолом, поставить признак возврата. цену оговорить с заказчиком(комисси
я должна быть)


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Консультации
Тут был(и) 1 Гостей
irisia1412
Добрый день! Подскажите как поступить в таком случае :- смета прошла экспертизу в составе проекта до начала работ - после выполнения работ появились дополнительные объемы , некоторые объемы уменьшились ( например планировалась установить 60 кранов - установили 18)- надо ли проходить экспертизу еще раз?
 
 Распечатать тему
экспертиза сметной документации
АндрейОполо
Светлая, Подругу- сокурстницу, заспокойте. В назві будови треба: «коригування». В локальних кошторисах : роботи які будуть виконуватись, а в зведеному, ручками додаєте додаткові строки. (додаток)
В експертним звіті:
З них виконано робіт станом на ……
Будівельні роботи …..
Інші витрати ……

Експертний звіт ……. Вважати такім, що втратив чинність з дати видачі даного звіту
Оценить сообщение
 
Светлая
Я так корректировала ) благодарю .)А подруга сказала,что с них требуют новый.Они и дали с корректировкой
Оценить сообщение
 
АндрейОполо
Илончик у меня в експертному звіті
Примітка:
Технична та технологічна частина проектної документації не розглядалась.

Право Замовника: він міг зробити проект на консервацію обекта та на розконсервацію, та і новій проект. (дивлячи скількі у нього грошей)
Оценить сообщение
 
Илончик
а те що проект 11 року,?)
Оценить сообщение
 
Илончик
АндрейОполо написал(а):
Илончик у меня в експертному звіті
Примітка:
Технична та технологічна частина проектної документації не розглядалась.

Право Замовника: він міг зробити проект на консервацію обекта та на розконсервацію, та і новій проект. (дивлячи скількі у нього грошей)


В мене була схожа ситуація, так конструктор правда 2009 року проект, не підписала.. тому я побачила таке запитання та стало цікаво
Оценить сообщение
 
Илончик
АндрейОполо написал(а):
Илончик у меня в експертному звіті
Примітка:
Технична та технологічна частина проектної документації не розглядалась.

Право Замовника: він міг зробити проект на консервацію обекта та на розконсервацію, та і новій проект. (дивлячи скількі у нього грошей)

Дякую. В нашого замовника наприклад було мало, тому старались корегувати
Оценить сообщение
 
Светлая
АндрейОполо написал(а):
Илончик у меня в експертному звіті
Примітка:
Технична та технологічна частина проектної документації не розглядалась.

Право Замовника: він міг зробити проект на консервацію обекта та на розконсервацію, та і новій проект. (дивлячи скількі у нього грошей)

вот честно ,не скажу т.к не знаю.насчет расконсервации.Сокурсница моя на нервах,подали на экспертизу а у них не хотят брать документы .вроде так
Оценить сообщение
 
Светлая
мы проходили корректировку проекта 2015 года сейчас,никаких претензий не было.Может с 10 инюя что то поменялось?не знаю
Оценить сообщение
 
АндрейОполо
Светлая написал(а):
Я так корректировала ) благодарю .)А подруга сказала,что с них требуют новый.Они и дали с корректировкой

Можливо в листі на експертизу було вкозана експертиза усього, можливо це е в Договорі.
Експертних організацій, у нас дофігаSmile, звернитесь в іншу.
Оценить сообщение
 
Светлая
АндрейОполо написал(а):
Светлая написал(а):
Я так корректировала ) благодарю .)А подруга сказала,что с них требуют новый.Они и дали с корректировкой

Можливо в листі на експертизу було вкозана експертиза усього, можливо це е в Договорі.
Експертних організацій, у нас дофігаSmile, звернитесь в іншу.

Я передам подруге,благодарю вас за консультаццию.
Оценить сообщение
 
opkoval
Добрий день.
Якщо на об'єкті клас наслідків СС1( колишня І) виникають доп.роботи, але не тягнуть за собою здорожчання - треба проходити додатково експертизу кошторису?

Вит написал(а):
http://www.minreg...17-roku-3/

...Разом з тим, відповідно до пункту 16 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 403 «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи» (далі – Порядок № 560), повторна експертиза проекту будівництва проводиться після його доопрацювання у зв’язку з необхідністю зміни проектних рішень та/або у зв’язку із зміною державних будівельних норм, та/або вихідних даних щодо проектування.

Отже у разі доопрацювання проекту будівництва у зв’язку з необхідністю зміни проектних рішень та/або у зв’язку із зміною державних будівельних норм, та/або вихідних даних щодо проектування відносно об’єктів колишньої ІІІ категорії складності необхідно провести експертизу проекту відповідно до Порядку № 560.


Це стосується лише колишньої ІІІ категорії чи всіх?
Оценить сообщение
 
Вит
opkoval написал(а):
Добрий день.
Якщо на об'єкті клас наслідків СС1( колишня І) виникають доп.роботи, але не тягнуть за собою здорожчання - треба проходити додатково експертизу кошторису?

Вит написал(а):
http://www.minreg...17-roku-3/

...Разом з тим, відповідно до пункту 16 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 403 «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи» (далі – Порядок № 560), повторна експертиза проекту будівництва проводиться після його доопрацювання у зв’язку з необхідністю зміни проектних рішень та/або у зв’язку із зміною державних будівельних норм, та/або вихідних даних щодо проектування.

Отже у разі доопрацювання проекту будівництва у зв’язку з необхідністю зміни проектних рішень та/або у зв’язку із зміною державних будівельних норм, та/або вихідних даних щодо проектування відносно об’єктів колишньої ІІІ категорії складності необхідно провести експертизу проекту відповідно до Порядку № 560.


Це стосується лише колишньої ІІІ категорії чи всіх?

обов’язковій експертизі підлягають проекти будівництва об’єктів, які:
2) споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, — в частині міцності, надійності та довговічності будинків і споруд;
3) споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тисяч гривень, — щодо кошторисної частини проектної документації.










"... Недоброе таится в мужчинах избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжело больны, или втайне ненавидят окружающих."
Мессир Воланд
Оценить сообщение
 
Светлая
Моя сокурсница- представитель проектной организации.У них доверенность на прохождение экспертизы,.Меня просто интересует -почему у них не приняли проект 2011 года на корректировку, вот просто интересно.
Оценить сообщение
 
opkoval
Вит написал(а):
opkoval написал(а):
Добрий день.
Якщо на об'єкті клас наслідків СС1( колишня І) виникають доп.роботи, але не тягнуть за собою здорожчання - треба проходити додатково експертизу кошторису?

Вит написал(а):
http://www.minreg...17-roku-3/

...Разом з тим, відповідно до пункту 16 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 403 «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи» (далі – Порядок № 560), повторна експертиза проекту будівництва проводиться після його доопрацювання у зв’язку з необхідністю зміни проектних рішень та/або у зв’язку із зміною державних будівельних норм, та/або вихідних даних щодо проектування.

Отже у разі доопрацювання проекту будівництва у зв’язку з необхідністю зміни проектних рішень та/або у зв’язку із зміною державних будівельних норм, та/або вихідних даних щодо проектування відносно об’єктів колишньої ІІІ категорії складності необхідно провести експертизу проекту відповідно до Порядку № 560.


Це стосується лише колишньої ІІІ категорії чи всіх?

обов’язковій експертизі підлягають проекти будівництва об’єктів, які:
2) споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, — в частині міцності, надійності та довговічності будинків і споруд;
3) споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тисяч гривень, — щодо кошторисної частини проектної документації.

Це "Ізначально" - все зрозуміло, а мене цікавить, коли виникають додаткові роботи повторна експертиза потрібна для СС1?
Для чого тоді абзац, продублюю:
Отже у разі доопрацювання проекту будівництва у зв’язку з необхідністю зміни проектних рішень та/або у зв’язку із зміною державних будівельних норм, та/або вихідних даних щодо проектування відносно об’єктів колишньої ІІІ категорії складності необхідно провести експертизу проекту відповідно до Порядку № 560.

Дякую
Оценить сообщение
 
Вектор
У нас начали требовать! Я так и не понял их... Типа " Лучше перебдеть, чем не добдеть" Как дальше строить , не понятно... Или наверное пойду лучше в отставку.
Оценить сообщение
 
opkoval
Вектор написал(а):
У нас начали требовать! Я так и не понял их... Типа " Лучше перебдеть, чем не добдеть" Как дальше строить , не понятно... Или наверное пойду лучше в отставку.

замовник требує?
Оценить сообщение
 
Вектор
Замовник! В экспертизе ответили, что на усмотрение заказчика и в пределах договорной цены, допускается. Но так, как правило, сметчики в заказчиков низкой квалификации, и он не уверен чем закончится проверка КРУ, то пожалуйте в экспертизу за свои деньги... Дурдом.
Оценить сообщение
 
ВВ90
Доброго дня.
У мене наступна проблема: в 2015р не наша проектна організація розробила проект по кап ремонту школи, по цьому проекту було виконання (приблизно 60%), в 2015р ця ж організація розробила коригування проекту, але по коригуванню виконання не було. В цьому році "з'явились" ми з коригуванням на коригування). Замовник надав довідку про виконані роботи та понесені витрати по цьому об'єкту, я згідно неї розніс ці витрати в ЗКР (отримав щось схоже як в п 93). Експерт "просить" зробити коригуванн ПКД згідно листа Мінрегіона №21-20/38/0/6-1 від 17.02.2011р. Якщо я правильно все зрозумів, то мені потрібно з локального кошториса (215р) залишити ті роботи, що були виконані, локальний кошторис (2015) взагалі не брати до уваги, оскільки по ньому не було виконання і ті роботи що в ньому ми і коригуємо, ну і окремо виділити кошторис (2017р). Потім вручну відкоригувати всі дані в об'єктному та зведеному кошторисі додаючи графу "вартість виконаних робіт та витрат". Одночасно в ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 п8.7 "При коригуванні проектної документації враховуються вимоги чинних нормативних документів та вихідних даних на проектування", а лист Мінрегіона носить рекомендаційний характер. Хто подібне уже робив допоможіть будь-ласка роз'яснити цю ситуацію
Изменил(а) ВВ90, October 29 2017 09:15
Оценить сообщение
 
Светлая
Дорогие коллеги! Прежде всего одесситы. Кто подскажет, какие экспертизы в городе Одесса работают с объектами СС3? где можно посмотреть перечень? Спасибо всем отозвавшимся!
Оценить сообщение
 
Pele
http://www.minreg...izatsiy-8/
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Вечный спор о показателях "Сметной прибыли" и "АХР" Прибыль 6 April 19 2007 11:36
ТРЕБУЕТСЯ СПЕЦИАЛИСТ ПО ПРОЕКТНО-СМЕТНОЙ ДОКУМЕНТАЦИИ(Москва) Ищу/предлагаю работу 3 May 10 2007 16:46
Относительная стоимость проектно-сметной документации, % Первые шаги 2 May 22 2007 12:55
Показатели сметной прибыли для складских помещений Прочие вопросы 10 February 08 2008 14:04
Нормы времени составления сметной документации Первые шаги 8 April 06 2008 23:53
Как с "бюджета" взять деньги за составление сметной документации? Проблемы и решения 7 June 08 2008 16:03
пересчет сметной стоимости в цены 2008г. Проблемы и решения 6 November 20 2008 13:32
Усредненные показатели для определения сметной прибыли Первые шаги 6 March 25 2009 11:44
Разработка проектно-сметной докуметации Проектные работы 5 April 28 2009 10:24
Оценка конструкторско-технологической документации Проектные работы 1 April 28 2009 21:18
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 17

Пользователей: 1
lotta62

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры