28-03-2024 15:21
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 26.03.2024
sasa, Тільки залізобетонні вироби.

[on] 25.03.2024
170,25

[off] 25.03.2024
Яка середньомісячна тривалість робочого часу?

[off] 22.03.2024
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,5 м із збірного залізобетону, який об'єм враховується? Лише залізобетону чи всього циліндра?

[on] 22.03.2024
ввести в локалку металлолом, поставить признак возврата. цену оговорить с заказчиком(комисси
я должна быть)


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Тетяна - чому при підвищенні середньомісячної зарплати зменшується загальна кошторисна заробітна плата????
Марія - Чи правомірно замовник вимагає змінити середньомісячну тривалість робочого часу з 167,33 (стандартна АВК) на 170,25 (лютий 2024)? Де можна прочитат...
Олег - При просмотре любых общих выходяших документов выдает ошибку \"Высота групп входящих в \"объединение\" (строки между \"Ь\" и \"Ъ\") превышает высот...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Нумерация страниц
kindzadza
Скажите пожалуйста, можно ли как то в настройках сделать так, чтобы страници номеровались? У нас смета примерно на 1800 страниц(это вместе с ведомостью ресурсов) и как то тяжело номеровать в ручную.. Не подскажете??
Спасибо)










Одна голова хорошо, а две хорошо-хорошо!
Оценить сообщение
 
ksilit
каждый документ нумеруется
Оценить сообщение
 
MarikBig
Ви маєте на увазі наскрізьню нумерацію?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
kindzadza
MarikBig написал(а):
Ви маєте на увазі наскрізьню нумерацію?


Так, щоб від змісту до останньої сторінки)) Можливо таке?










Одна голова хорошо, а две хорошо-хорошо!
Оценить сообщение
 
kindzadza
ksilit написал(а):
каждый документ нумеруется


В смысле каждый раздел отдельно?










Одна голова хорошо, а две хорошо-хорошо!
Оценить сообщение
 
ksilit
у каждого документа идет своя нумерация, т.к. это все же различные документы.
если нужна сквозная нумерация страниц, можно сделать в ворде, копирую остальные документы
Оценить сообщение
 
kindzadza
ksilit написал(а):
у каждого документа идет своя нумерация, т.к. это все же различные документы.
если нужна сквозная нумерация страниц, можно сделать в ворде, копирую остальные документы


Наверное в таком случае проще вручную прономеровать, чем копировать столько))
Спасибо










Одна голова хорошо, а две хорошо-хорошо!
Оценить сообщение
 
Юличк@
kindzadza написал(а):
ksilit написал(а):
у каждого документа идет своя нумерация, т.к. это все же различные документы.
если нужна сквозная нумерация страниц, можно сделать в ворде, копирую остальные документы


Наверное в таком случае проще вручную прономеровать, чем копировать столько))
Спасибо


а создать документ в ворде только с нумерацией, запустить на печать и поставить в принтер уже распечатанную смету?
Оценить сообщение
 
MarikBig

а создать документ в ворде только с нумерацией, запустить на печать и поставить в принтер уже распечатанную смету?


цікава ідея.
головне щоб листки по 2 не потянуло, як інколи буває










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Olga2014
не "цікава ідея", а через попу на Берлін...










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Olga2014
Kindzaza!
Не пам"ятаю хто, але одна дуже розумна людина мені порадила копіювати всі кошториси в одну книгу ексель.
Мені це дуже сподобалося! (наскільки сподобалося - скоро взнаєте, коли заллю своє творіння з цього приводу ;-)
Помітила, що якщо виділити всі аркуші ексль і постали їх на друк МОЖЕ стати наскрізна нумерація.

Я, особисто, теж роблю трохи через попу на Берлін - я відразу друкую в pdf, потім проглядаю, а потім запускаю на принтер - парні-непарні сторінки і таким чином економлю папір (в мене принтер з одностороннім друком).










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Valentin
ksilit написал(а):
если нужна сквозная нумерация страниц, можно сделать в ворде, копирую остальные документы

Какая сквозная нумерация???
Шо за бред.???
Т.е. в паспорте 3-листа, а в свидетельстве о браке -2, то будет в последнем 4-5??
В АВК5 уже сделали сквозняки с нумерацией строек.
Та не дай Бог.
30
Оценить сообщение
 
Olga2014
Valentin написал(а):
ksilit написал(а):
если нужна сквозная нумерация страниц, можно сделать в ворде, копирую остальные документы

Какая сквозная нумерация???
Шо за бред.???
Т.е. в паспорте 3-листа, а в свидетельстве о браке -2, то будет в последнем 4-5??
В АВК5 уже сделали сквозняки с нумерацией строек.
Та не дай Бог.
30


???
Ви випускаєте ДЦ або, наприклад, Проект або Акт виконаних робіт.
На прикладі ДЦ: ДЦ є додатком до Договору. ДЦ складається з а власне ДЦ; локалок до неї; відомості ресурсів; ЗВВ; щоТамЩеЗамовникЗахоче.
Все це є ОДНИМ документом, який є ДОДАТКОМ до договору. Природньо, що в нього наскрізна нумерація.
Аналогічно з Проектом і Актом.










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Valentin
Все це є ОДНИМ документом, який є ДОДАТКОМ до договору.

Ну да, экспертиза потребовала 1 листик - расчет на прибыль, подложили и пришлось перепечатывать весь пакет документов.
Я уже молчу за Акты...
ЧУШЬ! Лишняя пища для бюрократов.
Похоже автор поста никогда не работал на производстве.
Оценить сообщение
 
Olga2014
Valentin написал(а):
Все це є ОДНИМ документом, який є ДОДАТКОМ до договору.

Ну да, экспертиза потребовала 1 листик - расчет на прибыль, подложили и пришлось перепечатывать весь пакет документов.
Я уже молчу за Акты...
ЧУШЬ! Лишняя пища для бюрократов.
Похоже автор поста никогда не работал на производстве.


)))
Функція "колонтитули" опоненту не знайома? У разі якщо улюблена експертиза захоче листик ;-)
А навіть якщо експертизі приспічить 1 листик, то ВСЕ-ОДНО цей листик Є СКЛАДОВОЮ всього ДОКУМЕНТУ. Для особливо дотошних можна написати "стор. така-то зі стількох-то сторінок".
Але в будь-якому випадку наскрізна нумерація корисна.










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Valentin
Функція "колонтитули" опоненту не знайома? У разі якщо улюблена експертиза захоче листик ;-)

Для Чукотских мальчиков повторюсь:

В пакет 400 листов, пронумерованных по-порядку 1-400, попадает лист, который необходимо вложить внутрь, между 10-м и 11-м
Всего листов становится 401

Если такой документ в размере 400 листов зафиксирован в Договоре, то появление нового влечет за собой сквозную перенумерацию от 1 до 401, перепечатку всех документов или на бумажных листах изменение нумерации при помощи корректора.
Иначе юридически -Документ -не настоящий.

Этот БРЕД!!! нужен только тем, кто не ценит имущества предприятия (бумагу + расходные материалы), время, кто никогда не РАБОТАЛ!!!, а только создавал вокруг себя показуху, пыль и суету.... и демонстрировал "широкие познания в колонтитулах".

За работу без результата должна быть статья УК ..., за пыль в глаза и растрату имущества предприятия =РАССТРЕЛ!

Модер!!! срочно нужен смайлик понятный для всех!!
Изменил(а) Valentin, July 03 2016 16:37
Оценить сообщение
 
Olga2014
Valentin написал(а):
Функція "колонтитули" опоненту не знайома? У разі якщо улюблена експертиза захоче листик ;-)

Для Чукотских мальчиков повторюсь:

В пакет 400 листов, пронумерованных по-порядку 1-400, попадает лист, который необходимо вложить внутрь, между 10-м и 11-м
Всего листов становится 401

Если такой документ в размере 400 листов зафиксирован в Договоре, то появление нового влечет за собой сквозную перенумерацию от 1 до 401, перепечатку всех документов или на бумажных листах изменение нумерации при помощи корректора.
Иначе юридически -Документ -не настоящий.

Этот БРЕД!!! нужен только тем, кто не ценит имущества предприятия (бумагу + расходные материалы), время, кто никогда не РАБОТАЛ!!!, а только создавал вокруг себя показуху, пыль и суету.... и демонстрировал "широкие познания в колонтитулах".

За работу без результата должна быть статья УК ..., за пыль в глаза и растрату имущества предприятия =РАССТРЕЛ!

Модер!!! срочно нужен смайлик понятный для всех!!



Складається враження, що людина, працюючи в будівництві, ніколи не стикалася з документами, що мають наскрізну документацію і не розуміє, що ПРОСТО ТАК ВСТАВЛЯТИ листик з 10 по 11 не можна. В даному випадку цей "листик" стає новим додатком. Ви тенедери аналогічно "вставляли" в середину "листик"? ;-)
А от стосовно:
"За работу без результата должна быть статья УК ..., за пыль в глаза и растрату имущества предприятия =РАССТРЕЛ! "
тут же я з Вами категорично згідна і про що ж і пишу ВАМ! ;-)










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Olga2014
А загалом, Валентин, я Вас не розумію...
Людина запитала про цілком потрібну функцію (до реці, на мою думку, її можна було б вмикати і вимикати - от Ви б собі вимкнули і не користувалися б...). Ви ж прийшли і тут же в емоціях розписали що "воно на фіг не надо!!!".
Вас про ЦЕ запитували? Вас запитували ЯК це зробити, а не для чого!
Не хочу нав"язувати свою думку, але може Вам варто б усвідомити, що багато людей роблять не точно так як Ви, а по-іншому і такі да - імєют на то право... ;-










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Valentin
е хочу нав"язувати свою думку, але може Вам варто б усвідомити, що багато людей роблять не точно так як Ви, а по-іншому і такі да - імєют на то право... ;-

1. Коли я промовчав про наскрізну нумерацію будов, я вислухав від десятків користувачів таких ма-ма-ма після її "вмикати-вимикати"...
2. Якщо б Ви були уважні (це з області фантастики), то помітили, що Ващу пропозицію про збір всіх докуметнів ЕКСЕЛЬ в одну Книгу я підтримав, що дає змогу використовувати сквізну нумерацію інструментами ЕКСЕЛЬ -не АВК.
Изменил(а) Valentin, July 03 2016 18:19
Оценить сообщение
 
Olga2014
Valentin написал(а):
е хочу нав"язувати свою думку, але може Вам варто б усвідомити, що багато людей роблять не точно так як Ви, а по-іншому і такі да - імєют на то право... ;-

1. Коли я промовчав про наскрізну нумерацію будов, я вислухав від десятків користувачів таких ма-ма-ма після її "вмикати-вимикати"...
2. Якщо б Ви були уважні (це з області фантастики), то помітили, що Ващу пропозицію про збір всіх докуметнів ЕКСЕЛЬ в одну Книгу я підтримав, що дає змогу використовувати сквізну нумерацію інструментами ЕКСЕЛЬ -не АВК.


Аби ж Ви не грали в шпійонів і коли я сказала Вам, що мені подобаються ідеї В.Н. на сайті "Пропозиції" і запитала чи В.Н. це Ви - Ви що мені відповіли? ;-) Тим паче там мешкає ще якийсь Valentin, який абсолютно не схожий по своїх висловлюваннях на Valentina, якого я знаю тут. Я про того Валентина який вносив пропозиції в АВК там, піарив аутбокс і боровся з маразмами Інпроекту... Але Той Валентин, який тут на того не схожий... Одним словом - Ваша многоликость ввожить в омену ;-)










imperialbud написал(а):
Не нормы РЭСН определяют технологию, а нормы осмечивают технологические процессы, не противоречащие СНиП на выполнение тех или иных видов работ.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 22

Пользователей: 1
Sveta2010

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: patchbilding

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры