29-04-2024 09:13
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 24.04.2024
По поводу розвезення стояків. Проектант вважає, що стояки СВ 105-5 повинні враховуватись за нормою КБ33-120-6, як по лінії 6-10кВ, а Замовник не погоджується. Як правильно?

[off] 24.04.2024
имхо, 0,4 ближе к 0,38, чем к 6 но лучше посовещаться с мастером.

[off] 24.04.2024
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 95-2 та СВ 105-5? Береться за однією нормою КБ33-120-5, чи розділя

[off] 20.04.2024
Добрий день. Будь ласка, в кого є зразок кошторису на ремонт внутрішніх сан.-тех. систем у будинках? Скиньте, будь ласка на ivane.mkl@gmail.co
m

[off] 19.04.2024
п. 5.31 Настанови "за динамічної договірної ціни —не враховується."


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Ганна - 24.04.2024 Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 9...
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Проектные работы
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
СЕС (сонячна електростанція)
sanchez
Доброго дня!
чи може хтось поділитися кошторисом на проектування сонячної електростанції?
або якимись продуктивними думками як його створити.
мені радили або за формою 3П від трудовитрат або за формою 2П робити за збірником 71 "Нестандартизоване устаткування", чи це вірно?

що думаєте?
Оценить сообщение
 
MarikBig
http://www.ac4.co...p;lang=rus










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
sanchez
MarikBig написал(а):
http://www.ac4.co...p;lang=rus

Марік, дякую за лінк, та я там був вже)
зразків там нема, детально все не роспишуть.
на цьому форумі, люди краще спілкуються, тому вирішив тут теж попитати.
Оценить сообщение
 
MarikBig
sanchez написал(а):
MarikBig написал(а):
http://www.ac4.co...p;lang=rus

Марік, дякую за лінк, та я там був вже)
зразків там нема, детально все не роспишуть.
на цьому форумі, люди краще спілкуються, тому вирішив тут теж попитати.


щось я так догадувся.
але і тут розмови про нарахування проектних не вельми популярні










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
sanchez
дякую, корисні лінки. буду читати. як буде "перший врожай" то ще запитаю
Оценить сообщение
 
dasha_soul
sanchez написал(а):
за формою 3П від трудовитрат або за формою 2П робити за збірником 71 "Нестандартизоване устаткування", чи це вірно?

що думаєте?

согласна 100% - по форме 3П или по форме 2П 71й сборник
Оценить сообщение
 
sanchez
prepod написал(а):
Но еще можно на основании предполагаемой стоимости строительно- монтажных работ и усредненных процентных показателей, приведенных в Приложении 1 к ДБН Д.1.1-7-2000 «Правила опреде­ления стоимости проектно-изыскательских работ для строи­тельства, осуществляемого на территории Украины»


скажіть,
1) я правильно зрозумів назву цього додатку 1: "при індивідуальному проектуванні будівель, споруд і комплексів житла і соціальної сфери" - у мене ж СЕС, вона ж не відноситься до соц. сфери?
якщо таки не відноситься, то цим способом я не можу скористатись.
2) поки що складаю по ЗП від трудовитрат. як можно трохи "накинути зверху" - тіки взяти більше днів для роботи? не бюджет.
3) можу я сам поставити кошторисний прибуток десь до 10-15% (небуджет), як обгрунтувати? обовязково дотримуватись додатку 12 ДБН Д.1.1-1-2000(Зміна № 6) та ставити 6,20 (як Промислові підприємства та об’єкти виробничого призна-чення - поправте якщо ні).
Оценить сообщение
 
MarikBig
попробуйте зробити по 3п і подивитись що по ціннику получається.
щодо Додатку 1 я зустрічав що її застосовували тільки до житлового будівництва.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
MarikBig
prepod написал(а):
MarikBig, да какая разница к какому строительству приложение 1 применять. Там по категориям разбивка есть, вплоть до Чернобыльской АЭС. А в апрельском ценообразовании все описано подробно.


ЦО за 2013 рік?










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 33

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,398
Новый пользователь: Alex_050

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры