16-06-2024 21:34
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 12.06.2024
яку норму можна взяти на фарбування скляних вітражів фасаду теплофарбою (сонцезахист)

[off] 12.06.2024
єто просто замена и надо коєф. высчитывать. как тут https://stroysmet.
..ad_id=5832

[off] 11.06.2024
Добрий день. В АВК реалізован механізм заміни однієї машини на іншу із співставленням вартості. А як бути, коли треба замінити, наприклад, три різних крана на один?

[off] 07.06.2024
Я перепрошую! Загалом у документах пишу в основному українською. Важче дається розмовна мова. Зауважу, що тут в Одесі вже дуже часто звучить українська

[off] 07.06.2024
Куди подівалась українська мова? Чому все сюсюкання на російській? Стидуха тай годі!


ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Перегляд теми
» Для початківців » Перші кроки
Тут был(и) 1 Гостей
 Роздрукувати тему
Середньомісячна зп і тарифні сітки
iryna95
ДД! У цьому році як ніколи змінюється середньомісячна тривалість робочого часу. Підкажіть, як бути, коли по закриттю останнього акту треба звести це все в один кошторис, а виявляється, що один акт з 172,67 люд/год, інший 173,33 люд/год. (а є такий проект, який закривався на протязі піврокуShock). І при їх об'єданні відповідно можна задати лише одне значення, а отже якісь роботи не будуть відповідати закритим (ціна робіт, звв, витрати люд/год). І ДЦ виходить або менше, або більше. Що в такому випадку?
Оценить сообщение
 
Нет
iryna95, доброго дня!
Можна одне уточнення, а саме. Ви коригуєте договірну ціну після підписання договору підряду шляхом укладання додаткової угоди? Тому що в іншому випадку зведення кошторису після підписання актів виглядає досить дивно. Хоча у процесі роботи виникають різні ситуації.
На мою думку зробити це в програмі неможливо. Вихід, на мою думку, у ручному зведенні обсягів: локальні кошториси формуємо з тими параметрами, що і акти, а договірну, загальновиробничі - вручну, шляхом підсумовування параметрів із актів. З підсумковою відомістю ресурсів в цілому по кошторису може бути складніше, якщо в залежності від акту змінюється середній розряд робіт. Якщо ж - ні, то також шляхом підсумовування. Ексель Вам в допомогу.
Немає нічого неможливого, лише закономірно виникає питання - для чого?!
Оценить сообщение
 
Викторинка
Нет написал(а):
iryna95, доброго дня!
Можна одне уточнення, а саме. Ви коригуєте договірну ціну після підписання договору підряду шляхом укладання додаткової угоди? Тому що в іншому випадку зведення кошторису після підписання актів виглядає досить дивно. Хоча у процесі роботи виникають різні ситуації.
На мою думку зробити це в програмі неможливо. Вихід, на мою думку, у ручному зведенні обсягів: локальні кошториси формуємо з тими параметрами, що і акти, а договірну, загальновиробничі - вручну, шляхом підсумовування параметрів із актів. З підсумковою відомістю ресурсів в цілому по кошторису може бути складніше, якщо в залежності від акту змінюється середній розряд робіт. Якщо ж - ні, то також шляхом підсумовування. Ексель Вам в допомогу.
Немає нічого неможливого, лише закономірно виникає питання - для чого?!
Маємо нормативні документи,що регулюють договірні відносини.Основою є договір,де прописано вид договірної ціни, тверда чи динамічна. Додаткові угоди регулюють договірні відносини в частині розміру фінансування,зміни проєктних рішень,додаткових робіт.
Оценить сообщение
 
Нет
Викторинка, я знаю в яких випадках укладаються додаткові угоди до договору, хоча дякую за нагадування
Але iryna95, за її словами, після закриття актів зводить всі обсяги робіт у єдиний кошторис, тому я цікавилися для чого це робиться, в чому полягає сенс цієї роботи та її доцільність.
Оценить сообщение
 
Викторинка
Нет написал(а):
Викторинка, я знаю в яких випадках укладаються додаткові угоди до договору, хоча дякую за нагадування
Але iryna95, за її словами, після закриття актів зводить всі обсяги робіт у єдиний кошторис, тому я цікавилися для чого це робиться, в чому полягає сенс цієї роботи та її доцільність.
Не прочитала першого допису iryna95. При невідомому назагал виду договірної ціни,можливо замовник хоче з фактичних актів сформувати договірну ціну, а далі додаткова угода і фактична договірна ціна.При цьому має бути протокол за підписом обох сторін причин змін обсягів.Це моя здогадка. При цьому зауважу,що намір применшити компетенність колеги НІ(НЕТ).Можливо це недолік віртуального спілкування.Даруйте.Smile
Оценить сообщение
 
MarikBig
Нет написал(а):
Викторинка, я знаю в яких випадках укладаються додаткові угоди до договору, хоча дякую за нагадування
Але iryna95, за її словами, після закриття актів зводить всі обсяги робіт у єдиний кошторис, тому я цікавилися для чого це робиться, в чому полягає сенс цієї роботи та її доцільність.


мабуть казна продовжує дивувати свої побажаннями. в мене подібна проблема частина Актів не переводяться в Договірну з правильними сумами, через ручні зміни АВР.










Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

Подобные темы
Теми Форум Відповідей Останні повідомлення
Влаштування блискавкозахисної сітки Консультации 6 June 05 2012 15:15
Середньомісячна тривалість робочого часу Перші кроки 22 January 15 2013 13:35
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Навігація
Статті
Правила сайту
Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Замовити кошторис
C=>C=>C=>С
Різне
Увага!!! Курси!
Новини
Архів новин
Зараз на сайті
Гостей: 38

Користувачів: 0

Всього користувачів: 25,403
Новий користувач: irisgreen86

Подивитись >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры