09-06-2024 01:29
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 07.06.2024
Я перепрошую! Загалом у документах пишу в основному українською. Важче дається розмовна мова. Зауважу, що тут в Одесі вже дуже часто звучить українська

[off] 07.06.2024
Куди подівалась українська мова? Чому все сюсюкання на російській? Стидуха тай годі!

[off] 06.06.2024
Поискала хорошенько и нашла, где можно увидень тип форм. Так что, спасибо за импульс!

[off] 06.06.2024
Там, где я могу изменить расход на уд. измерения ( а это всегда уменьшение и это может быть на очень много). А дальше идет К на числовые параметры и затрата на позицию. И в итоге - тот же результат

[off] 06.06.2024
1. Подскажите пож., что такое окно Ф118-2. Впрочем, как и многие другие окна зашифрованные таким образом. Ну не могу я найти!!!


ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Перегляд теми
» Розрахункові комплекси » Проблемы и решения
Тут был(и) 1 Гостей
Iriwka2003
У нас такая ситуация:
Мы выиграли тендер, заключили договор, выполнили работы.
Проверка КРУ выявило, что в нашей смете к договору трудозатрат больше чем в проектно-сметной документации. И снимает у нас часть денег из-за этого.
Но к тендеру же не прилагается проектно-сметная документация. как мы могли знать количество трудозатрат. И всё равно у нас же цена самая низкая.
Право ли КРУ?
 
 Роздрукувати тему
Соответствие трудозатрат!
Викторинка
Так,бюджетний тендерSad
Оценить сообщение
 
Anna777
я к моей большой радости с бюджетом уже больше года не работаю, поэтому последние изменения не особо знаю, вот на этом форуме можно спросить
http://forum.ua-t...a08bba3daa
Змінено: ksilit, July 21 2011 14:43










Не плыви против течения, не плыви по течению, а плыви туда, куда тебе нужно!)
Оценить сообщение
 
Викторинка
Anna777, я розділяю Вашу радість. 38 Вдячна за корисне посилання про тендери 18. По правді сказати від самих тих конкурсних торгів очікуваної радості мало. Були часи коли без ліцензій і торгів будували цілі міста . А тепер в епоху технічного прогресу топишся в тих папірцях. І як лісу нікому не шкода ?Wink
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

Подобные темы
Теми Форум Відповідей Останні повідомлення
Как обнулить цену трудозатрат? Перші кроки 5 January 04 2013 13:06
где поставить понижающ.коэф., чтобы обнулить стоим.трудозатрат Понижающие 15 February 21 2013 15:24
Сравнение трудозатрат в КБ-2в и в табеле. Консультации 6 May 29 2017 16:38
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Навігація
Статті
Правила сайту
Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Замовити кошторис
C=>C=>C=>С
Різне
Увага!!! Курси!
Новини
Архів новин
Зараз на сайті
Гостей: 55

Користувачів: 0

Всього користувачів: 25,402
Новий користувач: hetman24

Подивитись >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры