23-06-2026 17:13
Техпідтримка в Viber


Техпідтримка АВК⁩


Група підтримується безпосередньо розробниками
btm-left.pngbtm-right.png
Міні-чат
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися

[off] 18.06.2026
Добрий день, підкажіть яка з-та для поточного монту в бюджеті,дякую

[off] 13.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, податок 5% для ФОПа єдинщика зараз включаються до договірної ціни, чи ні? І кошторисна зп - можна ж ставити і нижче, ніж по регіону? Головне, щоб не нижче 23 812,34

[off] 12.06.2026
Добрий день. Підкажіть,будь ласка, при формуванні комерційної пропозиції який розмір кошторисної зп варто зазначати:той ,що прийнято рішенням міської ради чи розмір кошторисної зп по області?

[off] 11.06.2026
Доброго дня, колеги, підскажіть, може хто стикався, розцінку з пусконаладки на вимірювання освітленості приміщень, бюджет!?

[off] 02.06.2026
https://petition..
..tions/9809
пока мало голосов, проголосуйте, кому не лень

btm-left.pngbtm-right.png
ИCC
Інформаційно-довідкова система Зодчий
btm-left.pngbtm-right.png
Нормативна база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
btm-left.pngbtm-right.png




[On-Line консультация]
Олександр - Доброго дня. Може хтось підскае ому в кошторися в відомості ресурсів деякі ресурси коли задаєш друк округляються до 8 знаку після коми. Проблема з ...
Володимир - Вітаю! Допоможіть мені будь ласка розрахувати прибуток у програмному комплексі АВК-5 версія 3.11.0 для генпідрядної організації на основі поданих д...
LUDMILA - шукаю кошторис на підключення і обслуговування генераторів
Перегляд теми
» Питання та відповіді » Консультации
Тут был(и) 2 Гостей
IKIF
Всім Вітання колеги.
Прийшов 2019 рік, з кожним днем набуває актуальності питання розміру інвесторської ЗП в 2019.
В минулі роки Замовник керувався рішенням центрального органу виконавчої влади.
На сьогодні, на скільки я розумію, ситуація змінилась.
Згідно Наказу Мінрегіону від 27.07.2018 196, зареєстрованим в Мін’юсті 16.08.2018 за 931/32383.
Новий порядок набрав чинності після офіційного опублікування – 04.09.2018 р.
Наказ та порядок продублювані в ЦО 09 2018
До посту прикріплюю пдф з Наказом та порядком.

Питання!?
яким чином Замовнику розрахувати розмір ЗП на 2019 рік?
згідно п.4 "Порядку розрахунку розміру кошторисної ЗП, який враховується при визначенні вартості будівництва":
"Розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської документації (на стадії розроблення проектної документації), визначається замовником (інвестором) у складі вихідних даних на проектування для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8, але не нижче ніж середньомісячна заробітна плата у будівництві (у розрахунку на одного штатного працівника) за попередній звітний рік, що оприлюднюється центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, збільшена на прогнозний індекс споживчих цін на поточний рік ( у середньому до попереднього року), який є складовою основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, що схвалюється Кабінетом Міністрів України."

Центральним органом виконавчої влади в галузі статистики є Державна служба статистики України - http://www.ukrsta...
звідси питання яким чином "вони" оприлюднюють інфомацію, просто через інтернет портал, чи є якісь друковані видання? чи необхідно звернутись до них листом, для отримання необхідної інформації.

Роздуми.
Включати в інверсторську документацію 2019 ЗП на рівні 2018 мабуть буде помилкою, так як в "Порядку" вказано що рівень ЗП повинен бути не нижче ніж минулорічний на індекс (який буде більше 1-ці мабуть).
IKIF приєднав файл:
nakaz-196-z-dodatkom.pdf
Змінено: IKIF, January 04 2019 07:59
 
 Роздрукувати тему
Зарплата 2019
Valentin
это как? без нормативов, просто договорились и ударили по рукам договором?
но тут как бы и сметчики в нашем понимании не нужны, мы без работы)?
и как проверять? и куда всех проверяющих девать?)))) это ж армия безработных получится)

Кто работает в коммерческих фирмах сегодня прекрасно понимает, что коммерческая смета на порядок сложнее (бюджетная -высосанные из пальца старые нормативы + МАЗО с командующими).

Ком-сметчикам нужно знать рынок труда и ресурсов, уметь рассчитывать себестоимость, прибыль, рентабельность и т.п.

Вся ахинея с ДСТУ -каменный век -лопата и кирка.

Современное коммерческое ЦО - очень серьезная вещь, без работы не останитесь.

Сегодня коммерческие структуры не могут найти нормального сметчика -все покалечены т.н. ДСТУ!!!

Даже стройку ТИП-П в АВК5 и то боятся осваивать!!

53
Оценить сообщение
  x 1
 
Юличк@
да сталкивались конечно, сложнее на много.
но это уже не столько сметчик, сколько коммерческий директор или типа того

коммерческие заказчик подрядчик уже так и работают
а что делать с объектами за бюджетные деньги? как это должно быть?
Оценить сообщение
 
Valentin
а что делать с объектами за бюджетные деньги? как это должно быть?


В Законе и в ДСТУ написано много правильного, но на практике все по Украинским понятиям:
-цена тендерного предложения, за которую Подрядчик согласен выполнить работу!!!

БАСТА! Какой расчет ЗП, какие нормы 1984года???
РЫНОК!
Никто не будет ставить сегодня дверь за 80грн!! и не фик прикрываться бюджетными деньгами. А еще украсть, а бабушке в Америку отослать..., а в сумку КРУ-шнику!!

Пока не придет сюда хозяин (америкос или немец) и не передаст свой опыт в строительстве назидательно (без КРУ, без Минрегиона и т.п.) толку не будет НИКОГДА!!!

Shock
Оценить сообщение
  x 3
 
Valentin
+++и что вы хотите, когда все разрушается сознательно во всех сферах?

Медицина: до 40гр скорую вызывать не нужно, звони семейному врачу, если такой есть??? а тот сможет или нет, если скажет правду??? и сдыхай!!!
А Супрун советует не есть много черной икры, когда есть красная!

Так и во всех отрослях. Понты, перемогы, пальцы веером..
А шо? не подобаєтся?

8
Оценить сообщение
  x 1  x 1  x 1
 
Юличк@
вобщем нужно, что б история повторилась))
что б пришел владыка из земель западных княжить да порядки наводить)))
Оценить сообщение
 
Юличк@
Valentin написал(а):
+++и что вы хотите, когда все разрушается сознательно во всех сферах?

Медицина: до 40гр скорую вызывать не нужно, звони семейному врачу, если такой есть??? а тот сможет или нет, если скажет правду??? и сдыхай!!!
А Супрун советует не есть много черной икры, когда есть красная!

Так и во всех отрослях. Понты, перемогы, пальцы веером..
А шо? не подобаєтся?

8


так вот Вам и хозяин америкос/немец и что?)) и тоже не так
Оценить сообщение
 
Valentin
ак вот Вам и хозяин америкос/немец и что?)) и тоже не так


Все так!!! Все так!!!
Хто хотел жить и работать по-людски уже подумали и решили где, когда и зачем.

А те, кто здесь верещали: "чемодан-вокзал" и скакали-скакали будут ждать семейного врача и заниматься Мазо с КРУ и им подобными.

Пенсионерам, конечно, до лампочки.
При пенсии 2300 платить только за отопление 2500 - чисто патриотычный поступок..

Жаль молодежь, которая только оперивается ... очень жаль.

2
Оценить сообщение
  x 3  x 1  x 1
 
Valentin
Юличк@ написал(а):
вобщем нужно, что б история повторилась))
что б пришел владыка из земель западных княжить да порядки наводить)))


Вы же своих всех напрочь выжили!!!!
Умных, думающих, работящих -всех под одну гребенку -вороги, сепары... - нафик на Петровку -торговать прокладками..

Заедьте в соседнюю Польшу, посмотрите, как они друг к другу относятся.
Как относятся к специалистам, как решают социальные вопросы?
За "чемодан-вокзал" могут и порешить = враг нации, а у нас -ГЕРОЙ, якому СЛАВА!!

Вся мразь, которая одобрилась скакунами ничего не сделала и не сделает!!!

Если начинается Революция, значит и дома и в голове не все в порядке.

"Шоб у сусида хата сгорила" === не прокатит ни в одной развитой стране и даже в той, яка тилькы намагаеться и почынае жыты по-людськи..
Оценить сообщение
  x 3  x 2  x 2
 
Valentin
это как? без нормативов, просто договорились и ударили по рукам договором?

В США нормативы разрабатывают авторитетные фирмы для всех штатов, городов, с учетом условий труда, климата, этажа выполняемых работ, новых технологий, новых материалов, зарплаты на будущий (не прошлый) год и т.д.

Смотрите сами на 2019год:

https://translate...rev=search 46
Оценить сообщение
  x 1
 
Русскополянец
Valentin написал(а):

За "чемодан-вокзал" могут и порешить = враг нации, а у нас -ГЕРОЙ, якому СЛАВА!!

Вся мразь, которая одобрилась скакунами ничего не сделала и не сделает!!!

Если начинается Революция, значит и дома и в голове не все в порядке.

Valentin, не верещи. Не нравится в Украине "чемодан-вокзал" и со своей мразью в рашку. Там нет ни героев, ни славы Там таких принимают.
Оценить сообщение
  x 2
 
Valentin
1. Русскополянец, свисток, не тыкай, со своими свинопасами будешь так разговаривать.
2. И при чем здесь рашка, когда весь цвет сдуло в Европу, чтобы быдло-проходимцы и вся мразь за их счет могли набивать свои карманы?
3. Доживешь до пенсии -кукарекать по-другому научишься!!!! Жизнь заставит..Ни до чемодана ни до вокзала не дотянешься, даже если очень захочется!

53
Оценить сообщение
  x 2  x 2
 
Valentin
Я слышу вопли: «Чемодан, вокзал, Россия»
И так мне хочется в "Европу" вас послать,
Но эти мысли, как и ваши, тоже злые,
А я стараюсь злом на зло не отвечать…


Ирина Самарина (Украина, Полтава).

+++ [url]https://www.stihi.ru/2017/12/19/1385[/url]
Змінено: Valentin, February 09 2019 10:06
Оценить сообщение
  x 1
 
ksilit
слышал тут краем уха, что возможно, в Днепропетровске будет ЗП порядка 15000.
будем ждать сессии
Оценить сообщение
  x 1  x 1
 
olga_olga_b
http://online.budstandart.com/ua/news/novosti-stroitelstva-ua/18741-shchodo-koshtorisnoji-zarobitnoji-plati-yaka-vrakhovuetsya-pri-viznachenni-vartosti-budivnitstva.html


9 січня 2019 року Держстатом оприлюднено інформацію щодо середньомісячної заробітної плати за видами економічної діяльності за період з початку року у 2018 році. За видом діяльності «Будівництво» її розмір становить 7845 гривень.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 546 схвалено Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки та визначено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України, серед яких прогнозний індекс споживчих цін на 2019 рік становить 108,7 відсотків.

Відповідно до наказу Мінрегіону від 20 жовтня 2016 року 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» (зареєстровано в Мін’юсті 11 листопада 2016 році за 1469/29599):

«4. Розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської кошторисної документації (на стадії розроблення проектної документації), визначається замовником (інвестором) у складі вихідних даних на проектування для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8, але не нижче ніж середньомісячна заробітна плата у будівництві (у розрахунку на одного штатного працівника) за попередній звітний рік, що оприлюднюється центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, збільшена на прогнозний індекс споживчих цін на поточний рік (у середньому до попереднього року), який є складовою основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, що схвалюються Кабінетом Міністрів України.».

За вказаними положеннями розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва в 2019 році на стадії розроблення проектної документації має бути не нижче ніж 8527,52 гривень.

Інформація щодо кошторисної заробітної плати, яка враховується при визначенні вартості будівництва зазначена у листі від 31 січня 2019 року 78
Оценить сообщение
  x 2
 
olga_olga_b
Є ще інформація про цифру 8606 грн, але поки не підтверджена...
7845*108,7 (перший сценарій) =8527,52 грн
7845*109,7(другий сценарій)=8606 грн
на сайті інпроекту і держбудекспертизи дають розрахунок по першому сценарію
Змінено: olga_olga_b, February 13 2019 07:47
Оценить сообщение
 
kolisnyk
[url]http://www.inproekt.kiev.ua/Files/inpr_zp2019.pdf[/url]
Оценить сообщение
 
ksilit
только там ни номер ни даты нет
Оценить сообщение
 
Elion
ksilit написал(а):
только там ни номер ни даты нет

К сожалению, есть - внизу страницы есть номер, дата и штрихкод и QR код ссылки на сайт Минрегиона.
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Отже, все-таки І-й сценарій ???Sad
Оценить сообщение
 
Wanderer
kolisnyk написал(а):
Отже, все-таки І-й сценарій ???Sad

Почему это Вас удивляет, учитывая, что 1-й сценарий(не 2-й и не 3-й) заложен в бюджет на 2019 год.
Ничего странного и неожиданного в этом нет.
Печалит другое, большинство заказчиков, не заморачиваясь, утвердят именно минимально допустимый размер.
Оценить сообщение
 
Перейти на Форум:

btm-left.pngbtm-right.png
Подобные темы
Теми Форум Відповідей Останні повідомлення
Зарплата Перші кроки 4 May 11 2007 05:48
Зарплата 1800грн. (Держбудівська) Перші кроки 10 September 07 2007 08:26
Помогите Зарплата на 2008 год Перші кроки 11 March 18 2008 08:28
Зарплата 2300 Проблемы и решения 6 April 26 2008 14:34
Зарплата сварщика Перші кроки 2 May 18 2008 05:16
Зарплата Прочие вопросы 15 June 10 2008 10:06
Зарплата Перші кроки 3 August 02 2008 14:59
Зарплата Административные расходы 10 October 22 2008 12:22
средняя зарплата Перші кроки 3 November 13 2008 11:14
Зарплата в разные периоды Проблемы и решения 3 November 20 2008 07:24
btm-left.pngbtm-right.png
Авторизація
Логін

Пароль



Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
btm-left.pngbtm-right.png
Навігація
bullet.gif Статті
bullet.gif Правила сайту
bullet.gif Зворотній зв'язок
Кошторисні програми
Різне
bullet.gif Увага!!! Курси!
bullet.gif Новини
bullet.gif Архів новин
btm-left.pngbtm-right.png
Зараз на сайті
bullet.gif Гостей: 54

bullet.gif Користувачів: 0

bullet.gif Всього користувачів: 25,438
bullet.gif Новий користувач: Евгения_33

Подивитись >>>
btm-left.pngbtm-right.png
269,028,046 унікальних відвідувачів Завантажено за 0.96 сек. - 78 Theme Fusionist by Harly
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)