01-05-2024 21:19
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 01.05.2024
КНУ Вказівки шодо застосування РЕКН на будівельні роботи п. 2.9 (тільки для інвестрського кошторису) фактични тільки по акту

[off] 29.04.2024
Доброго дня! Виникло питання по нормуванню кількості виходу матеріалів в м3 при демонтажу стін,стяжки підлоги і таке інше.Прошу підказати чи є з цього приводу нормативні документи.

[off] 24.04.2024
По поводу розвезення стояків. Проектант вважає, що стояки СВ 105-5 повинні враховуватись за нормою КБ33-120-6, як по лінії 6-10кВ, а Замовник не погоджується. Як правильно?

[off] 24.04.2024
имхо, 0,4 ближе к 0,38, чем к 6 но лучше посовещаться с мастером.

[off] 24.04.2024
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 95-2 та СВ 105-5? Береться за однією нормою КБ33-120-5, чи розділя


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Ганна - 24.04.2024 Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як правильно взяти норму на розвезення стояків при будівництві ПЛ-0,4кВ, коли на лінії є стояки СВ 9...
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
Olga2014
Мали довгу дискусію з чиновницею.
Вона наполягає, що демонтаж труб необхідно брати не як розбирання, а як монтаж з коеф. 0,4.
Посилається при цьому на розглянутий приклад (навіть не вказівку) з ЦО.
ЗІ - як вставити скан ЦО?
 
 Распечатать тему
Демонтаж: пряма розцінка чи коеф?
ksilit
так они ссылаются на ДБН, а там есть фраза, в 2.6, демонтаж(разборка).
на разборку есть прямая норма
в ДСТУ оставили только демонтаж, а на него нет прямой нормы
ЦО не нормативный документ и юридической силы не имеет.
но ЦО и ДБН автор Инпроект.
Вам надо обратиться с разъяснением непосредственно к ним(как к разработчику), т.е. написать им адресный запрос
Изменил(а) ksilit, September 15 2015 11:40
Оценить сообщение
 
tatien
Olga2014 написал(а):
Посилаються на ось це (див. картинку). Але мене просто корибить від того, що дана мисль суперечить вищенаведеному пункту ДБН про "У РАЗІ, ЯКЩО НЕ МАЄ ПРЯМОЇ РОЗЦІНКИ".
Там навіть не по грошах питання - питання в тому, що як писалося вище - з інженерної точки зору - МАРАЗМ.


Згодна.А ще, як подивитись саме ЦО, тільки те й видно,що саме по тому питанню-демонтаж або розбірка-майже в кожному ЦО дається одна й та сама відповідь.Інпроект монополіст у сфері розробки нормативних документів,а також їх розповсюдження й тому значно простіше видати ще 10 разів роз яснення в ЦУ,аніж просто один раз та назавджи внести поправку до ДБН або ж ДСТУ.У наведеному мною прикладі з ЦУ цього року одне й те саме питання,тільки з стилем іншим.
Навіть РАботник КРУ прав )))
Оценить сообщение
 
Olga2014
Shock Shock Shock
Запутали...

ІМХО - розробнику РЕКН давно пора виписати міндюліну і відсторонити від розробки! Це ж тіхій ужас ЩО вони малюють!!! Особливо "убиває" матеріал в розцінці без шифру, проте З НАЗВОЮ! Я вже не кажу про щоглові підіймачі і фронтальні навантажувачі. Не кажу вже про те, що матеріали через шоколадний глазік в розцінках... Тобто розробник розцінок на мою приватну думку такий же далекий від власне будівництва як я від балету ;-)))

І все таки - якщо без лірики - ЯКИЙ СТАТУС В ЦУ?
Оценить сообщение
 
Olga2014
prepod написал(а):
Olga2014 написал(а):
І все таки - якщо без лірики - ЯКИЙ СТАТУС В ЦУ?


Книжка в мягком переплете в которой печатают нормативные документы и МАРАЗМ.


Тобто це навіть не статус газети "Голос України" якщо проводити аналогію РЕКН і Закон?
Простіше кажучи - якщо хтось розмахує ЦУ як нормаивним документом, йому чемно можна порадити засунути цю книжку в далеку шухляду?
Оценить сообщение
 
Olga2014
А я тут ось це накопала:
http://www.minregion.gov.ua/building/czinoutvorennya-ekspertiza-ta-rozvitok-budivelnoi-dijalnosti/czinoutvorennja/schodo-koshtorisnogo-normuvannya-u-budivnictvi--725816/

"У сфері ціноутворення у будівництві таким технічним комітетом стандартизації є ТК 311 «Ціноутворення та кошторисне нормування у будівництві», до складу якого входять відповідні підкомітети (ТК 311)."

http://tk-311.1gb.ua/pro-tk-311/polozhennya-pro-tk-311/

ЯК ТОВ може бути законодавцем?!!!
Изменил(а) Olga2014, September 15 2015 16:34
Оценить сообщение
 
tatien
Olga2014 написал(а):


якщо баран з юр або економ освітою ще й чиновнічьїм складом ума, то задача практічєскі невиполніма.


на жаль,але такіе барани зараз сидять у всех міністерствах,а сейчас еще и діяльність з деяких питань,наприклад з профатестації, переклали на САМОРЕГУЛІВНІ ОРГАНІЗАЦІІ СРО скорочення, точно що сро ))).Там столкнуласьв такій СРО зі сром - юристом ,дєбіл і ідіот,але таке недоразумєніє при власті і воно працює та ще хабарі бере ,степень его гнустности і дурості висок, але таких зараз девяносто девять відсотків всюди. А люди розумні боряться з такими СРО, але толку- все навкруги окуповане такими з ким задача нєвиполніма .
Знайома нещодавно спілкувалася є експертом з економічною освітою-то сєрдце єле витримало той дєбілізм ))
Отак і живемо
Оценить сообщение
 
Olga2014
tatien написал(а):
Olga2014 написал(а):


якщо баран з юр або економ освітою ще й чиновнічьїм складом ума, то задача практічєскі невиполніма.


на жаль,але такіе барани зараз сидять у всех міністерствах,а сейчас еще и діяльність з деяких питань,наприклад з профатестації, переклали на САМОРЕГУЛІВНІ ОРГАНІЗАЦІІ СРО скорочення, точно що сро ))).Там столкнуласьв такій СРО зі сром - юристом ,дєбіл і ідіот,але таке недоразумєніє при власті і воно працює та ще хабарі бере ,степень его гнустности і дурості висок, але таких зараз девяносто девять відсотків всюди. А люди розумні боряться з такими СРО, але толку- все навкруги окуповане такими з ким задача нєвиполніма .
Знайома нещодавно спілкувалася є експертом з економічною освітою-то сєрдце єле витримало той дєбілізм ))
Отак і живемо



/насторожено/ поподробнєй... шо єсть таокє "саморегулівні організації"?
Оценить сообщение
 
tatien
Мінрегіон: Створення саморегулівних організацій означатиме визнання державою зрілості професійної спільноти будівельників
13:55 28.03.14
В Мінрегіоні відбулося засідання робочої групи з удосконалення законодавства у сфері будівництва, містобудування та архітектури під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитра Ісаєнка.

Серед інших учасники засідання розглянули питання законодавчого та нормативного регулювання делегування повноважень саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності.

Норми щодо запровадження саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності визначені Законом України «Про архітектурну діяльність». Саморегулювання передбачає розробку такими організаціями власних стандартів і правил будівельної діяльності, контроль за їх дотриманням та механізм відшкодування збитків, завданих споживачам внаслідок надання членами саморегулівної організації товарів, робіт і послуг неналежної якості.

За словами фахівців Мінрегіону, створення саморегулівних організацій означатиме визнання державою зрілості професійної спільноти будівельників, архітекторів, проектувальників, їх здатності долучитися до регулювання свого професійного середовища.

Мінрегіон веде сьогодні роботу над затвердженням Порядку реєстрації саморегулівних організацій. Відповідний проект наказу – на стадії завершення. Він передбачатиме процедуру реєстрації саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності; порядок внесення відомостей про них до державного реєстру саморегулівних організацій; перелік документів, які подаються до Мінрегіону; підстави відмови у реєстрації тощо.

Поряд з цим, робоча група напрацює зміни до Закону «Про архітектурну діяльність» з метою більш чіткого визначення прав, обов’язків та загальних засад діяльності саморегулівних організацій.



Довідково

Відповідно до Закону України «Про архітектурну діяльність», саморегулівні організації (СРО) - неприбуткові добровільні об'єднання фізичних та юридичних осіб за відповідним напрямом підприємницької чи професійної діяльності, які в установленому порядку набули відповідного статусу. СРО визначають обов'язкові для виконання всіма їх членами правила і стандарти; передбачають механізм відшкодування збитків, завданих членами СРО; можуть проводити професійну атестацію та залучатися до ліцензування членів СРО.

Мінрегіон визначає порядок реєстрації СРО, забезпечує ведення єдиного державного реєстру СРО та здійснює контроль за їх діяльністю.
Оценить сообщение
 
tatien
Приказом 136 Минрегион передал полномочия этим СРО.
Не знаю кто и как,но мне пришлось столкнуться с этим СРО. Когда проходишь профаттестацию.
Я сдала экзамен, мне было объявлено о том,что экзамен сдан успешно, а потом через 5 дней мне позвонили и сказали, что найдена ошибка и экзамен не зачтен.
Долго меня мучил вопрос- почему,как.
Во второй раз у меня типа шпору нашли и дисквалифицировали на полгода.
Как потом выяснили, с моего руководства настойчиво требовали взятку, а мое руководство было сильно уверено в моих силах или же просто пожадничало,но я не сдала экзамен.
Размер взятки был ценой 10000 грн.))всего лишь
В интернете сейчас куча фирм,предлагающих свои услуги за аттестацию,сертификаты у нас покупаются, жаль, что я сразу об этом не знала.
А теперь, когда эти СРО дали полномочия лишать сертификата или не выдавать,то страшно представить,как им эта вседозволенность развяжет руки.
Кстати,во главе этих СРО,с которой я столкнулась,по крайней мере именно юристы и экономисты.Мало того, что наживаются, так меня прет- как юрист может оценивать профессиоальную пригодность строителя?
А еще свистят -борьба с коррупцией.Нет ее и не будет.
Оценить сообщение
 
Olga2014
"Відповідно до Закону України «Про архітектурну діяльність», саморегулівні організації (СРО) - неприбуткові добровільні об'єднання фізичних та юридичних осіб за відповідним напрямом підприємницької чи професійної діяльності, які в установленому порядку набули відповідного статусу. СРО визначають обов'язкові для виконання всіма їх членами правила і стандарти; передбачають механізм відшкодування збитків, завданих членами СРО; можуть проводити професійну атестацію та залучатися до ліцензування членів СРО.

Мінрегіон визначає порядок реєстрації СРО, забезпечує ведення єдиного державного реєстру СРО та здійснює контроль за їх діяльністю."

Що в перекладі означає - організовується півтори організації із ліц, наближених до Мінрегіонбуду?
Оценить сообщение
 
Olga2014
tatien написал(а):
Приказом 136 Минрегион передал полномочия этим СРО.
Не знаю кто и как,но мне пришлось столкнуться с этим СРО. Когда проходишь профаттестацию.
Я сдала экзамен, мне было объявлено о том,что экзамен сдан успешно, а потом через 5 дней мне позвонили и сказали, что найдена ошибка и экзамен не зачтен.
Долго меня мучил вопрос- почему,как.
Во второй раз у меня типа шпору нашли и дисквалифицировали на полгода.
Как потом выяснили, с моего руководства настойчиво требовали взятку, а мое руководство было сильно уверено в моих силах или же просто пожадничало,но я не сдала экзамен.
Размер взятки был ценой 10000 грн.))всего лишь
В интернете сейчас куча фирм,предлагающих свои услуги за аттестацию,сертификаты у нас покупаются, жаль, что я сразу об этом не знала.
А теперь, когда эти СРО дали полномочия лишать сертификата или не выдавать,то страшно представить,как им эта вседозволенность развяжет руки.
Кстати,во главе этих СРО,с которой я столкнулась,по крайней мере именно юристы и экономисты.Мало того, что наживаются, так меня прет- как юрист может оценивать профессиоальную пригодность строителя?
А еще свистят -борьба с коррупцией.Нет ее и не будет.



Знаєш, я вважаю, що 10тищ це дофіга особливо якщо нізашо. А даний їхній випєндрьож це і єсть нізашо. А не "всего лішь".
Ви маєте на увазі, що підтверджували сертифікат кошторисника? Чи я просто не в темі?
Оценить сообщение
 
Olga2014
Друзі!
Мені дуже пощастило з шефом і він таки дав добро на вдістоювання своєї правоти перед чиновніками (навідміну від минулої роботи - де було "мені пох шо праивльно, аби пропустили").
Так що я серйозно налаштована на боротьбу з маразмом в отдєльно взятом случає ;-)

Буду дуже вдячна Вам за допомогу і консультації.
Тож в даний момент мене дуууже таки хвилює питання - ПРАВОВИЙ СТАТУС КНИЖЄНЦІІ "ЦІНОУТВОРЕННЯ В БУДІВНИЦТВІ".
Підкажіть будь ласка вичерпно, а якщо з посиланням на який-небудь нормативний документ, то це вважайте, що Ви мені в руки "красну кнопку" дали ;-)
Оценить сообщение
 
Olga2014
prepod написал(а):
Очень просто. Раньше на титулке ЦО печатали "минрегионбуд", а теперь "инпроект". Вот и весь сказ.


і?
Оценить сообщение
 
tatien
Olga2014 написал(а):
Друзі!
Мені дуже пощастило з шефом і він таки дав добро на вдістоювання своєї правоти перед чиновніками (навідміну від минулої роботи - де було "мені пох шо праивльно, аби пропустили").
Так що я серйозно налаштована на боротьбу з маразмом в отдєльно взятом случає ;-)

Буду дуже вдячна Вам за допомогу і консультації.
Тож в даний момент мене дуууже таки хвилює питання - ПРАВОВИЙ СТАТУС КНИЖЄНЦІІ "ЦІНОУТВОРЕННЯ В БУДІВНИЦТВІ".
Підкажіть будь ласка вичерпно, а якщо з посиланням на який-небудь нормативний документ, то це вважайте, що Ви мені в руки "красну кнопку" дали ;-)


Да все они носят рекомендательный характер, особенно рубрика- вопрос- ответ .Просто печатают законы, постановления- это да, это то, что нужно знать. А вопрос-ответ...не могу сказать, что они носят правовой статус.. Вот надыбала ссылку.

http://tk-311.1gb.ua/ Тут типа про статус и т.п. нашего ЦО
Оценить сообщение
 
Olga2014
tatien написал(а):
Olga2014 написал(а):
Друзі!
Мені дуже пощастило з шефом і він таки дав добро на вдістоювання своєї правоти перед чиновніками (навідміну від минулої роботи - де було "мені пох шо праивльно, аби пропустили").
Так що я серйозно налаштована на боротьбу з маразмом в отдєльно взятом случає ;-)

Буду дуже вдячна Вам за допомогу і консультації.
Тож в даний момент мене дуууже таки хвилює питання - ПРАВОВИЙ СТАТУС КНИЖЄНЦІІ "ЦІНОУТВОРЕННЯ В БУДІВНИЦТВІ".
Підкажіть будь ласка вичерпно, а якщо з посиланням на який-небудь нормативний документ, то це вважайте, що Ви мені в руки "красну кнопку" дали ;-)


Да все они носят рекомендательный характер, особенно рубрика- вопрос- ответ .Просто печатают законы, постановления- это да, это то, что нужно знать. А вопрос-ответ...не могу сказать, что они носят правовой статус.. Вот надыбала ссылку.

http://tk-311.1gb.ua/ Тут типа про статус и т.п. нашего ЦО


ага... а якщо точніше, то туточки:
http://tk-311.1gb.ua/normativno-pravova-baza/perelik-chinnih-v-ukrayini-koshtorisnih-normativnih-dokumentiv-u-galuzi-budivnictva-stanom-na-06-06-2014/

читая глазамі - ми не бачимо ЦУ в списку "Перелік чинних в Україні кошторисних нормативних документів у галузі будівництва
станом на 06.06.2014"
Кста - чому не оновили?
Оценить сообщение
 
tatien
Olga2014 написал(а):
tatien написал(а):
Приказом 136 Минрегион передал полномочия этим СРО.



Знаєш, я вважаю, що 10тищ це дофіга особливо якщо нізашо. А даний їхній випєндрьож це і єсть нізашо. А не "всего лішь".
Ви маєте на увазі, що підтверджували сертифікат кошторисника? Чи я просто не в темі?

Я тоже типа не в теме была. Работаю сметчиком з 2001 года ))) а в строительстве аж с девяносто пятого, мастром на стройке начинала )))) 20 лет достаточно для того, чтоб сдать какую-то фигню,типа что такое будивельни норми ))))
А оказалось -фиг. Меня просто унизили и все.Все мои 20 лет какая то сволота растоптала и все,только потому, что мое руководство пожалело и пожадничало,а я считала, что своим опытом и мозгами все смогу .А нет. У нас в стране каждая никчемная сущность,которая хоть чуть чуть дорвалась до власти и не от наличия большого ума, а от умения дуть в зад кому надо, просто цинично и подло подставила.
Это чисто личные эмоции,но ,когда была на экзамене, столкнулась еще с одним. Лишение сертификата.Молодая девчонка, чуть моложе меня,очень принципиальная,работает в госструктуре,я так поняла кому-то нужно было ее место. Пара жалоб и ее лишили сертификата. Была в киеве, и вот познакомилась и говорила с ней. Сначала совали взятку,не брала.Потом стали смотреть ,как она приходит на работу,влепили выговор, а потом вдруг жалоба,потом еще. И лишили сертификата. Я рассказываю эту историю со слов этой девчонки,в коридоре пересеклись,пыталась поговорить с представителями комиссии,а там стена глухая.Я как раз сдавала первый экзамен ,ждала результат ,а она ждала,когда кто-то из комиссии освободится. я так поняла, что она уехала ни с чем.То есть я так поняла, что даже непроверенная кляуза может лишить сертификата.В шоке. Ну и если в нашей стране решили человека убрать таким образом,то это просто
Сорри за лирическое отступление, это так, не в тему,конечно,дележка опытом
Оценить сообщение
 
tatien
Olga2014 написал(а):
tatien написал(а):
Olga2014 написал(а):
Друзі!
Мені дуже пощастило з шефом і він таки дав добро на вдістоювання своєї правоти перед чиновніками (навідміну від минулої роботи - де було "мені пох шо праивльно, аби пропустили").
Так що я серйозно налаштована на боротьбу з маразмом в отдєльно взятом случає ;-)

Буду дуже вдячна Вам за допомогу і консультації.
Тож в даний момент мене дуууже таки хвилює питання - ПРАВОВИЙ СТАТУС КНИЖЄНЦІІ "ЦІНОУТВОРЕННЯ В БУДІВНИЦТВІ".
Підкажіть будь ласка вичерпно, а якщо з посиланням на який-небудь нормативний документ, то це вважайте, що Ви мені в руки "красну кнопку" дали ;-)


Да все они носят рекомендательный характер, особенно рубрика- вопрос- ответ .Просто печатают законы, постановления- это да, это то, что нужно знать. А вопрос-ответ...не могу сказать, что они носят правовой статус.. Вот надыбала ссылку.

http://tk-311.1gb.ua/ Тут типа про статус и т.п. нашего ЦО


ага... а якщо точніше, то туточки:
http://tk-311.1gb.ua/normativno-pravova-baza/perelik-chinnih-v-ukrayini-koshtorisnih-normativnih-dokumentiv-u-galuzi-budivnictva-stanom-na-06-06-2014/

читая глазамі - ми не бачимо ЦУ в списку "Перелік чинних в Україні кошторисних нормативних документів у галузі будівництва
станом на 06.06.2014"
Кста - чому не оновили?


наверное, часу нема оновити ))

та й не може воно бути правовим документом апріорі ))) те ЦУ))))))))
Оценить сообщение
 
tatien
Оні надеются, что ми чітать будем сердцем,а не інженерними мозгамі
Оценить сообщение
 
Olga2014
tatien написал(а):
[quote]Olga2014 написал(а):
[quote]tatien написал(а):
Приказом 136 Минрегион передал полномочия этим СРО.



а в строительстве аж с девяносто пятого, мастром на стройке начинала ))))

Тобто ти маєш повне право посилати наф екон, юр і особливо чиновніков. Ібо ти, м"яко кажучи, знаєш трохи краще який "підйомник щогловий" ))) треба для виконання даної роботи. І як конкретно вні виглядає.
Оценить сообщение
 
tatien
Olga2014 написал(а):
tatien написал(а):
[quote]Olga2014 написал(а):
[quote]tatien написал(а):
Приказом 136 Минрегион передал полномочия этим СРО.



а в строительстве аж с девяносто пятого, мастром на стройке начинала ))))

Тобто ти маєш повне право посилати наф екон, юр і особливо чиновніков. Ібо ти, м"яко кажучи, знаєш трохи краще який "підйомник щогловий" ))) треба для виконання даної роботи. І як конкретно вні виглядає.


а толку. Оце юридично освіщене мені відмовило в видачі сертифікату і я могу тількти через півроку звертатись повторно. І пофіг йому і підйомник щогловий і все інще
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Демонтаж в металлолом Первые шаги 6 October 04 2007 17:58
монтаж банкомата- розцінка? Прочие вопросы 6 February 02 2008 19:40
Коэффициент на демонтаж Проблемы и решения 5 July 16 2008 10:15
Демонтаж котла ДКВР 6,5/13 Проблемы и решения 1 July 30 2008 09:28
ремонт, монтаж, демонтаж, изготовление лифтов Консультации 5 November 07 2008 12:12
демонтаж и монтаж ёмкости для воды Проблемы и решения 5 November 24 2008 13:51
если коеф. больше? Первые шаги 5 January 09 2009 17:04
Демонтаж лифта грузового?????? Проблемы и решения 3 May 12 2009 13:29
Как применить демонтаж? Проблемы и решения 5 June 26 2009 11:48
Демонтаж и заново устройство асфальтового покрития Консультации 28 June 30 2009 09:12
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 28

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,398
Новый пользователь: Alex_050

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры