29-05-2024 09:52
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 28.05.2024
Есть ли возможность в АВК округлить количество маш-час машин и механизмов, хотелось бы хотя бы до 4 знаков

[off] 28.05.2024
где нужно поставить коэффициент, чтобы показало уровень зарплаты в проектных работах на разряд 7,0?

[off] 28.05.2024
Натализе, 172,33

[off] 28.05.2024
Значення середньомісячної тривалості робочого часу розраховані із умов тривалості воєнного стану після 14 травня 2024

[off] 27.05.2024
примітку до цього СОУ «є особливості застосування». Де можна знайти ці особливості та сам лист? Знаходжу тільки наказ Укравтодору тією датою, про ніякі особливості застосування там не пишеться.Дякую


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
cam
Добрый день, подскажите расценку на демонтаж и укладку тротуарной плитки ( не тротуарных блоков), а именно маленькой плитки. Спасибо.
 
 Распечатать тему
Демонтаж и укладка тротуарной плитки
Викторинка
Светлая, треба спочатку визначити тип так званого пирога,тобто з яких шарів складається основа під плитку: що було до того,стара плитка чи асфальтобетон чи зовсім нічого. Як правило плитку тротуарну укладають на щебневу основу товщ.10-15 см, піщану основу 10см, і цементно-піщану суміш товщ.4-5 см ,яку ще називають гарцовкою , ТОді можна дати більш точнішу пораду
Оценить сообщение
 
Светлая
Викторинка,calculator, спасибо большое. У меня задание набрать как побольше,но я понимаю, что в любом случае отвечаать буду я,поэтому хочу сделать как правильно.Сейчас скину выкопировку с ЦО
Оценить сообщение
 
Викторинка
Светлая, у Вас ще не враховано монтаж поребрика+звичайно його вартість. Можете ще розглянути умови виконання робіт в забудованій частині міста (див.тех частину збірника) Водовідведення-при потребі лотки .
Изменил(а) Викторинка, May 08 2017 13:26
Оценить сообщение
 
Светлая
i11.pixs.ru/storage/8/1/8/femkip0067_2355463_26116818.jpg
Оценить сообщение
 
Светлая
Викторинка написал(а):
Светлая, у Вас ще не враховано монтаж поребрика+звичайно його вартість. Можете ще розглянути умови виконання робіт в забудованій частині міста (див.тех частину збірника)


Дякую )))До цього та території -асфальтове покриття,камінь бордюрний
Оценить сообщение
 
Викторинка
Светлая, тоді приблизно так: 1) розбирання а/бетонного покриття як варіант РН18-1-6
2) вивезення буд.сміття , кщо не планується використовувати для інших потреб
3) Демонтаж бордюрів(поребриків) врахувати -а) з частковим використанням старих б)повністю в будсміття
4) демонтаж старої щебневої основи -100% непридатна,тоді вивіз, або частково використання ,тоді відповідно і норми на вивезення сміття зміняться
5)і далі -ущільнення основи -установка поребриків, -щебневий щар ,шар з ЦПШ і укладка бруківки [url]http://brukivka-lviv.com/tekhnolohiya-ukladannya-brukivky.html [/url] на щебневу основу норма рн18-47-1 з поправкою на товщину.
Оценить сообщение
 
Светлая
Викторинка, дякую,величезне спасибі.
))))18
ще невеличке запитання до форучан -товщина шару щебеневої основи залежить від того- на тротуарі чи на дорогзі виконуються роботи і яким документом це регламентується
Оценить сообщение
 
Викторинка
Светлая, на здоров"я . Товщина конструктивного шару щебневої основи залежить від величини навантаження на покриття- чи пішохідна зона, чи передбачено проїзд авто.Є документ ВБН В2.3-218-186-204 табл3.2.4 (Дорожні одяги) ,є http://zakon2.rad...w/z0365-12 можна глянути розділ 6
Изменил(а) ksilit, May 08 2017 16:58
Оценить сообщение
 
Светлая
Викторинка, ще раз величезне спасибі за Вашу чуйність!
Оценить сообщение
 
calculator
Светлая, спасибо за разъяснение из ЦО
Оценить сообщение
 
Илончик
Коллеги, а подскажите плииз, демонтаж тротуарной плитки как осметить для бюджета?
Оценить сообщение
 
Y
Капремонт или Реконструкция ?
Оценить сообщение
 
Y
Капремонт - РН18-49-1, Реконструкция - ЕН27-65-... ВСЕ С КОЕФ. 0,8
Оценить сообщение
 
Илончик
Y написал(а):
Капремонт - РН18-49-1, Реконструкция - ЕН27-65-... ВСЕ С КОЕФ. 0,8


Спасибо большое! Капремонт,но иногда бывает и реконструкция.))
Оценить сообщение
 
Илончик
Коллеги,а еще вопрос - если реконструкция, то могу ль я использовать расценку Е46-42-5 ,ЕСЛИ разбираем тротуарную плитку ?
Оценить сообщение
 
Valentin
Илончик, Е46 -это есть самый родной сборник для реконструкции.
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Демонтаж в металлолом Первые шаги 6 October 04 2007 17:58
Коэффициент на демонтаж Проблемы и решения 5 July 16 2008 10:15
Демонтаж котла ДКВР 6,5/13 Проблемы и решения 1 July 30 2008 09:28
ремонт, монтаж, демонтаж, изготовление лифтов Консультации 5 November 07 2008 12:12
демонтаж и монтаж ёмкости для воды Проблемы и решения 5 November 24 2008 13:51
Укладка тротуарной плитки Первые шаги 6 February 17 2009 13:45
Демонтаж лифта грузового?????? Проблемы и решения 3 May 12 2009 13:29
Как применить демонтаж? Проблемы и решения 5 June 26 2009 11:48
Демонтаж и заново устройство асфальтового покрития Консультации 28 June 30 2009 09:12
Устройство покрітия из тротуарной плитки Проблемы и решения 6 November 04 2009 16:33
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 37

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,400
Новый пользователь: haresanna

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры