28-05-2024 23:24
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 28.05.2024
Есть ли возможность в АВК округлить количество маш-час машин и механизмов, хотелось бы хотя бы до 4 знаков

[off] 28.05.2024
где нужно поставить коэффициент, чтобы показало уровень зарплаты в проектных работах на разряд 7,0?

[off] 28.05.2024
Натализе, 172,33

[off] 28.05.2024
Значення середньомісячної тривалості робочого часу розраховані із умов тривалості воєнного стану після 14 травня 2024

[off] 27.05.2024
примітку до цього СОУ «є особливості застосування». Де можна знайти ці особливості та сам лист? Знаходжу тільки наказ Укравтодору тією датою, про ніякі особливості застосування там не пишеться.Дякую


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Просмотр темы
» Для начинающих » Первые шаги
Тут был(и) 1 Гостей
 Распечатать тему
Єдиний податок 5% без ПДВ - правильні настройки
dyedfox
Доброго дня! Прошу підказати: як правильно настроїти АВК для створення кошторисів для платників єдиного податку 5% (без сплати ПДВ)? До цього робив кошториси лише для фірм-платників ПДВ, тому зараз у мене виникли сумніви.

Чи правильно буде використати блок настройок для платника 6% і виключити ПДВ з розрахунків?
Відповідно, ціни на матеріали вказати з ПДВ, а 6% замінити на 5.

Дуже дякую.
Изменил(а) dyedfox, November 11 2012 14:29
Оценить сообщение
 
dyedfox
Взагалі питання знімається - дочитався, що треба відповідний блок настройки застосувати. Але я випадково очистив папку data. Може, хтось мені скине український блок настройки? Буду дуже вдячний.
Оценить сообщение
 
ksilit
установите на другой диск программу и заберите блоки настройки
Оценить сообщение
 
Wanderer
И немного подправить формулу
http://avk5.forum...1351430101
Оценить сообщение
 
Викторинка
Доброго дня як встановити блок настройки єдиний податок 3% і ПДВ20%?
Оценить сообщение
 
ksilit
заходите в блоки настройки--заходите в определенную группу(их там 4)--F6--выбираете блок настройки--Сохраняетесь
Оценить сообщение
 
Викторинка
Є налаштування на 6% 10% , фіксований податок , 5%. Як внести зміни в налаштування ,щоб база оподаткування не суперечила законодавству ПК 2013?
Оценить сообщение
 
lyma
Викторинка написал(а):
Є налаштування на 6% 10% , фіксований податок , 5%. Як внести зміни в налаштування ,щоб база оподаткування не суперечила законодавству ПК 2013?


Единые налоги по ставке 3% и 5% доступны только для версии АКВ 5 2.11.6. У Вас какая версия стоит? Может в этом проблема.










"Что делать, когда закончил дело всей жизни? Посмотреть на всё хорошенько с утра!" Игги Поп
Оценить сообщение
 
Викторинка
lyma, в мене 2.11.6 .Я вже ввела блок настройки 3%, але в податковому кодексі 2013 відбулись уточнення щодо бази оподаткування.От і питання , яка формула має бути правильною ,щоб не суперечило Податковому кодексу. І ще питання: на стадіїї формування інвесторського кошторису для єдиноподатника потрібно з обсягу від якого обчислюється єдиний податок виключати проектні,експертизу, інші витрати, які не входять в подальшому в договірну ціну?
Оценить сообщение
 
lyma
Викторинка, единый налог платится с так называемого дохода, поэтому затраты, которые не будут учитываться в договорной цене, данным налогом не облагаются. А вообще наша бухгалтерия, как бухгалтерия заказчика, очень против когда я приношу формы единоналожников, обосновывая это тем, что наш налог на прибыль никто не оплачивает, а по сути единый налог - это тот же налог на прибыль. Но это к слову.
Нигде не нашла, что считаться налог теперь будет как то по особенному, к сожалению.... В официальных документах, только разбивка платильщиков единого налога по группам.










"Что делать, когда закончил дело всей жизни? Посмотреть на всё хорошенько с утра!" Игги Поп
Оценить сообщение
 
Ариша
Подскажите, где в программе находится показатель П234
Оценить сообщение
 
АБорис
Нигде не нашла, что считаться налог теперь будет как то по особенному, к сожалению.... В официальных документах, только разбивка платильщиков единого налога по группам.

Это просто, благодаря АВКшникам налог считался по "особенному".
Но это к слову.(с)










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Olga2014
Підкажіть, будь ласка, як в АВК виставити загальну систему оподаткування БЕЗ ПДВ?
Оценить сообщение
 
АБорис
Просто отключите главу ПДВ в общей системе










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Olga2014
а куди поставити 18% від прибутку? я його ліпонула в "Склад зведеного кошторису" - додала Г15, додала "Податки, збори, обов'язкові платежі, встановлені чинним законодавством і не враховані складовими вартості будівництва (без ПДВ)" і в "значення" поставила 18
Так правильно?
Оценить сообщение
 
ksilit
Вы бы пояснили, что хотите. все сразу.
18 % это прибыль, каким боком ее в программу включаете?
Вы хотите, что бы Заказчик Вам оплачивал Вашу прибыль?
Изменил(а) ksilit, July 02 2014 12:58
Оценить сообщение
 
АБорис
налог на прибыль это прямой налог, что б было понятней прочитайте третий раздел ПКУ от ст.134 до 143. В связи с чем Вам его надо удалить из ваших смет, и больше его невспоминать.










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Olga2014
ну...
я раніше працювала для звичайного ТОВ з ПДВ.
Зараз поставили задачу для ПП, яке на єдиній системі оподаткування без ПДВ. От я і мудрую як це. Подзвонила бухгалтеру - запитала як ми платимо податки. Вона сказала, що на єдиній системі оподаткування без ПДВ + єдиний соцвнесок.

Якщо я правильно зрозуміла Ваші поради, то я із Складу кошторису викидаю ПДВ і все?
Оценить сообщение
 
АБорис
Ага










Я пишу с ошибками — это привилегия высшего образования.
Оценить сообщение
 
Olga2014
ДЯКУЮ!
18
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Настройки Проблемы и решения 2 March 11 2008 11:54
блок настройки для единого 10% налога Консультации 3 March 06 2009 16:47
Податок на прибуток Прибыль 6 November 11 2009 11:47
Пенсійний і фіксований податок Первые шаги 5 October 14 2010 16:51
Єдиний податок Консультации 5 June 24 2011 22:17
Настройки при едином налоге Консультации 13 September 05 2013 16:00
Єдиний податок 5% Консультации 2 November 05 2017 08:47
Єдиний державний реєстр Проектные работы 8 August 17 2023 16:13
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 27

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,400
Новый пользователь: haresanna

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры